Skocz do zawartości

20 styczeń - wodnik czy koziorożec?


Marika_

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli nie w tym temacie, to bardzo przepraszam.

Mam problem. Na jednych stronach pisze, że wodnik zaczyna się dopiero od 21 stycznia, na następnej stronie pisze, że od 20 stycznia.

Jak to z tym jest?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

trzeba podac date urodzena z rokiem i sprawdzic dokładnie czy w danym roku w danej godzinie słonce już weszło w nowy znak czy nie.Skąd te rozbiezności - Słonce przemierza 360 stopni zoodiaku raz do roku. ale rok to 365dni. Ta niewielka rozbiezność między tymi liczbami powoduje właśnie te trudności. Podaj dokładną date urodzenia. Nigdy nie jest się na przełomie, trzeba dokładnie ustalic pozycje słońca, nie można byb troche wodnikiem i troche koziorozcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie na 100% Wodnik...

np. 20.01.1985 roku o godz 03:00 w Krakowie Słońce było jeszcze w znaku Koziorożca, a o godzinie 03:58 przeszło w znak Wodnika......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam i bardzo potrzrebuje waszej pomocy. Wczoraj czyt 20.01.2010 o godzinie 15:10 urodzil mi sie siostrezniec i nie mam zielonego pojecia jaki jest jego znak zodiaku. Moja siostra tez wariuje bo boi sie, ze ma dwa znaki zodiaku xD (biedna nigdy nie byla za bystra :P ) Gdyby ktos mogl mi podeslac jakas strone zebym mogla to sprawdzic albo napisac mi poprostu jesli to nie problem jaki jest jego znak ;)

Dziekuje wam i pozdrawiam ;)

Edytowane przez pata-pata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i bardzo potzrebuje waszej pomocy. Wczoraj czyt 20.01.2010 o godzinie 15:10 urodzil mi sie siostrezniec i nie mam zielonego pojecia jaki jest jego znak zodiaku. Moja siostra tez wariuje bo boi sie, ze ma dwa znaki zodiaku xD (biedna nigdy nie byla za bystra :P ) Gdyby ktos mogl mi podeslac jakas strone zebym mogla to sprawdzic albo napisac mi poprostu jesli to nie problem jaki jest jego znak ;)

Dziekuje wam i pozdrawiam ;)

 

Spod jakiego znaku.............

 

Słońce ma w Wodniku

Księżyc w Rybach

Merkury w Koziorożcu

Wenus w Wodniku

Mars w Lwie

Jowisz w Rybach

Saturn w Wadze

Uran w Rybach

Neptun w Wodniku

Pluton w Koziorożcu

 

Uroczy Chłopczyk z niego :)

Edytowane przez arabika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ciekawe właśnie jak to jest, ja mam wpisaną datę 21.01.74 we wszystkich dowodach, ale tak naprawdę to ur sie 20 o godz 23.55, tak mi Mama opowiadała.

Czasem zastanawiam się jakim jestem znakiem, bo raz przemawia we mnie wodnik a drugi koziorożec, nie cierpię tego, to tak jak by ktoś ci wmowił rozdwojenie jażni:) aprzeciez tak nie jest, proszę o krótką informację:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe właśnie jak to jest, ja mam wpisaną datę 21.01.74 we wszystkich dowodach, ale tak naprawdę to ur sie 20 o godz 23.55, tak mi Mama opowiadała.

Czasem zastanawiam się jakim jestem znakiem, bo raz przemawia we mnie wodnik a drugi koziorożec, nie cierpię tego, to tak jak by ktoś ci wmowił rozdwojenie jażni:) aprzeciez tak nie jest, proszę o krótką informację:)

 

Słońce, Merkury, Wenus oraz Jowisza masz w znaku Wodnika.

Księżyc w Koziorożcu

Marsa w Byku

Saturna w Bliźniętach

Urana i Plutona w Wadze

a Neptuna w Strzelcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak jak by ktoś ci wmowił rozdwojenie jażni

 

 

"gazetowe" horoskopy wtłoczyły takie spojrzenie - wodnik, koziorożec, baran... a tak naprawdę to nie jest tak, że jesteśmy "czystej krwi" zodiakiem... jesteśmy mixem :) i nie jest to powód do rozpaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Heeej! Mam pytanko. :)

Otóż urodziłam się 20.01.1994r o godzinie 11:30 i wciąż nikt nie potrafi mi odpowiedzieć spod jakiego jestem znaku. :(

Może ktoś tutaj się orientuje? :) Byłabym niesamowicie wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeej! Mam pytanko. :)

Otóż urodziłam się 20.01.1994r o godzinie 11:30 i wciąż nikt nie potrafi mi odpowiedzieć spod jakiego jestem znaku. :(

Może ktoś tutaj się orientuje? :) Byłabym niesamowicie wdzięczna :)

 

 

Słońce w Wodniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 5 tygodni później...
  • 11 miesięcy temu...
Gość Andrina
Witajcie. Chciałbym zapytać jakiego znaku zodiaku albo znaków jest mój synek urodzony 20.01.2014 o 14:45. Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

 

Słońce w Wodniku

Księżyc w Pannie

Merkury w Wodniku

Wenus w Koziorożcu

Mars w Wadze

Jowisz w Raku

Saturn w Skorpionie

Uran w Baranie

Neptun w Rybach

Pluton w Koziorożcu

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrina

1.

Słońce w wodniku

Księżyc w byku

Merkury w koziorożcu

Wenus w wodniku

Mars w bliźniętach

Jowisz w lwie

Saurn w wodniku

Uran w koziororożcu

Neptun w koziorożcu

Pluton w skorpionie

 

2.

Tu potrzebna by była godzina bo słońce tego dnia przechodziło w inny znak więc rano mógł to być jeszcze strzelec a po południu już jest koziorożec

Księżyc w raku

Merkury w strzelcu

Wenus w skorpionie

Mars w strzelcu

Jowisz w pannie

Saturn w wodniku

uran w koziorożcu

Neptun w koziorożcu

Pluton w skorpionie

 

Do tej pierwszej daty w której znasz godzinę dobrze by było gdybyś podał/a jeszcze miejsce urodzenia to by można było sprawdzić ascendent bo to ważna rzecz :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrina
Dziękuję ;)

 

1. miejsce urodzenia Poniatowa

 

2. oo to ciekawe, zawsze myśleliśmy, że słońce w koziorożcu :)

 

Ascendent jest w raku i przepraszam za jedną rzecz bo się pomyliłam, saturn jest w koziorożcu jeszcze a nie w wodniku :P w tej pierwszej dacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam serdecznie😊 to może i mi ktoś pomoże?😊urodziłem się 20 01 1980 o godz 19 00 😉 od 36 lat mam ten sam problem co kilka osób w tym temacie a mianowicie nie wiem w jakim znaku zodiaku się urodziłem 😕 może ktoś ma wiedzę i zna się na tym by pomóc określić mi ten czas???😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jesteś solarnym Koziorożcem, Twoje Słońce o tej godzinie jeszcze przebywa w 30 stopniu (29.50) znaku Koziorożca, ciekawie zerkając w stronę Wodnika ;)

Ale de facto Wodnikiem jeszcze nie jesteś.

A - dobrze byłoby podać miejsce urodzenia; tu pozycja Słońca wyliczona jest dla obszaru Polski.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
W dniu 13.12.2009 o 16:59, melyss napisał:

trzeba podac date urodzena z rokiem i sprawdzic dokładnie czy w danym roku w danej godzinie słonce już weszło w nowy znak czy nie.Skąd te rozbiezności - Słonce przemierza 360 stopni zoodiaku raz do roku. ale rok to 365dni. Ta niewielka rozbiezność między tymi liczbami powoduje właśnie te trudności. Podaj dokładną date urodzenia. Nigdy nie jest się na przełomie, trzeba dokładnie ustalic pozycje słońca, nie można byb troche wodnikiem i troche koziorozcem.

A osoba urodozna 20 stycznia 1978 o godzinie 5 rano? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

W dniu 10.07.2022 o 14:41, a.gencja napisał:

A osoba urodozna 20 stycznia 1978 o godzinie 5 rano? 

Taka osoba jest w 30st. Koziorożca (29'45") jednak pod warunkiem, że to dokładna godzina oraz miejsce urodzenia to Polska (sprawdziłam dla Warszawy).

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator
W dniu 28.07.2022 o 09:11, martynap napisał:

Osoba urodzona 20 stycznia 1995 roku około godziny 21:00 to wodnik czy koziorożec?

 

Dla tej godziny urodzenia i polskich miast jest 0.17 st. Wodnika. W sumie prawie dla wszystkich miast, z wyjątkiem krańców wschodnich (np .Japonii) jest to Wodnik.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

To jest program wykreślajacy horoskop. Jak nie umiesz tego czytać, to spójrz na post wyżej  - to jest odpowiedź na Twoje pytanie o to, czy ta osoba jest jeszcze Koziorożcem czy już Wodnikiem. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...