Jump to content

8 maja


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 8 maja :

 

Jest to człowiek dość łatwowierny, przyjmujący wszystko bezkrytycznie. Dąży on wprawdzie sam do zrobienia majątku, ale chętnie czymś obdarzy człowieka biednego. Okazuje on dość wszechstronne zainteresowania i sympatie. Jest usposobiony filantropijnie i z chęcią popiera jakąś akcję dobroczynną. Trzeba podkreślić, że na ogół jest usposobiony dość konserwatywnie i mimo całą swą serdeczność i uczuciowość okazuje nieraz upór, zaciętość i nieustępliwość wobec innych poglądów. Nie opuszcza go poczucie pewności siebie; jest optymistą. Odznacza się pewnym poczuciem humoru i łatwo dostrzega stronę komiczną każdego człowieka. Wadą jego największą jest niezwykła skłonność do przeciwstawiania się innym. Z najmniejszego powodu gotów do opozycji. Gdy tylko jest podniecony - wówczas żadne względy rozumowe ani moralne dla niego nie istnieją. Perswazje wprowadzają go w jeszcze większą wściekłość. Najlepiej pozostawić go samemu sobie i czekać, póki gniew nie przeminie. Co mu grozi. Pragnie on okazywać swą wspaniałość innym, rządzić i wywierać swą władzę - i przez to naturalnie, może narazić się na wrogie wystąpienia przeciwko sobie. W sporach jest gniewny, drażliwy, nieustępliwy; toteż powinien się wystrzegać wszczynania kłótni, a zwłaszcza wszelkich walk - grozi mu bowiem zranienie w pojedynku. Organizm jego jest zdrowy i mocny. Jako choroby najczęściej spotykane mogą mu dolegać kaszel, chrypka, katar lub choroby gardła. Niechaj nie przebiera miary w jedzeniu i piciu - aby nie narazić się na niebezpieczeństwo apopleksji.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Nie wszytsko sie zgadza, ale niektore czesci... idealnie pasuja :) Napewno ten upór :) Nienawidzę zmian - chyba ze sama je wprowadzam :) A zrezta co ja tam bede o sobie opowiadac :)

pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

To znakomici współtowarzysze. Posiadają wszechstronne zainteresowania. Są bardzo życzliwi i uczynni. Na co dzień towarzyszy im duże poczucie humoru. Brak jest im jednak twardości i pracowitości. Ich głównym atutem są walory towarzyskie. Cieszą się sympatią otoczenia, lecz na tym trudno budować przyszłość dla siebie i rodziny. Są przy tym łatwowierni, momentami naiwni oraz pozbawieni krytycyzmu, zarówno w stosunku do siebie jak i do innych.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Większość się zgadza...jednak nie powiedziałbym, że organizm jest silny i zdrowy. W kwestii jednak uporu oraz chęci pomagania innym idealnie się wszystko pokrywa;) A co do krytycyzmu, to akurat mam go chyba aż za dużo;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...