Skocz do zawartości

Duży problem z niechcianą osobą.


Svelon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam problem, mianowicie chodzi chyba ktoś za mną i mnie straszy. Mało tego czasami mam wrażenie, że ja to nie ja. Kiedy zasnę przed komputerem na ekranie są okna których nie ruszałem, tapety których nie ustawiałem i muzyka której nie miałem. Nie mówiąc o tym, że czasami kiedy "wracam" jestem w innym miejscu. To nie jest raczej przyjemne. Najbardziej zaczęło się po tym jak obudziłem się z rękoma złożonymi w dziwny sposób. Palec mały, serdeczny i środkowy lewej ręki przykrywały te same palce prawej ręki (przykrywają pierwsze paliki prawej ręki patrząc od podstawy), natomiast palec wskazujący z kciukiem tworzył pierścień (1 pierścień ręką prawą i 1 pierścień ręką lewą), przy czym pierścień z lewej ręki przykrywał prawą. Palec mały, serdeczny i środkowy prawej ręki zwinięte były w pięść.

Nie wiem co to może znaczyć bo nie spotkałem się jeszcze takim układem rąk. Próbowałem się z nim uporać ale nie udało mi się. Nie jestem osobą wzywającą czy szukającą takich bytów więc sam go nie przywołałem. Dlaczego mnie się uczepił też mi na myśl nie przychodzi.

 

Dobrze by było jak by ktoś pomógł mi z tym bo bywają nawet momenty, że pojawiają mi się dziwne agresywne uczucia w rozmowie z osobami mi bliskimi do których nigdy się źle nie zachowywałem jak np moja mama czy koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje ze masz przy tylku cos dosc "duzego" ,bo takich manipulacji nie dokonalyby jakies slabe istotki.Byc moze sie myle ,napewno ktos sie znajdzie ,kto Ci pomoze.Powodzenia i nie daj sie tej bestii;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie dzieje kiedy 'odlatujesz'?pamietasz cos?moze snisz o czyms albo znajdujesz sie w jakims innym miejscu?ile to trwa?nie to zebym miala jakis pomysl na rozwiazanie ale moze jesli odkryjesz co sie z toba dzieje kiedy ciebie 'nie ma' bedziesz mogl jakos temu zapobiec.albo w jaki sposob to sie zaczyna?czujesz kiedy moze sie zdarzyc ta sytuacja, jakies mrowienie, czy kreci cie sie w glowie, cokolwiek, jakies znaki od ciala?moze jak poobserwujesz ten stan znajdziesz sposob na zahamowanie...niedawno czytalam ksiazke b.moena i twierdzi on ze wychodzi z ciala nawet gdy jego cialo jest w trakcie jakiejs czynnosci, tak jakby byl w 2 miejscach na raz. moze tez powinienes pogadac z jakim egzorcysta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kręci mi się w głowie, przychodzi taki stan jak jest chwilkę przed snem, coś może jak bym spadał. Ile to trwa to zależy, bywa różnie, dłużej czy krócej. Jak nie ma mnie we mnie to czasami coś jak by mi się śniło jestem w różnych dziwnych, często nie fajnych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje ze masz przy tylku cos dosc "duzego" ,bo takich manipulacji nie dokonalyby jakies slabe istotki.Byc moze sie myle ,napewno ktos sie znajdzie ,kto Ci pomoze.Powodzenia i nie daj sie tej bestii;)

 

a to jest przykład robienia komuś awantury że straszy bytami po czym robienie tego samego.

 

ha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jest przykład robienia komuś awantury że straszy bytami po czym robienie tego samego.

 

ha :)

Walczysz o punkty ,czy o czlonkostwo w komitecie?ha?;)Ja sie nie wymadrzam ze wiem,tylko z opisu chlopaka mozna wywnioskowac ,ale byc moze sie myle ,dlatego zaproponowalam by poszukal osoby ktora bedzie w stanie pomoc...Zablysnoles poprostu;)Pozdrawiam...:_okok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co piszesz to wyglada na to ze caly proces to oobe niekontrolowane, byc moze jakas dziwna energia chce cie nastraszyc ale nie skalnialabym sie ku temu za szybko, nasz umysl potrafi nam platac niesamowite figle.poczytaj moze troche literatury o oobe moze znajdziesz jakies rozwiazanie tam. chyba ze starch jest przeeee to jakis egzorcyzm, chociaz jesli nigdy nie zajmowales sie jakimis praktykami i nie miales problemow natury psychicznej to nie wydaje mi sie...no nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...