Jump to content

co to koże znaczyć?


MESUA

Recommended Posts

Witam wszystkich chciałabym się dowiedzieć co może oznaczać ten sen:

 

Jestem w swojej kuchni jest wieczór i nagle moja uwagę przyciągają krzesła są pomalowane biała farbą (w rzeczywistości też tak jest) i patrząc na nie widzę jak pod farbą tworzą się pęcherzyki powietrza po czym ona pęka a ja podchodzę i zaczynam odrywać wielkie płaty białej farby. Pamiętam jeszcze, że zastanawiałam się jak to możliwe, że drewno z którego są zrobione krzesła jest tak bardzo zniszczone pod farbą.

Link to comment
Share on other sites

Moze w rzeczywistosci cos co wydaje Ci sie ładne ,dobre i wyjątkowe jest po prostu złe..........???i moze równiez zaczynasz to dostrzegać ....bo zdzierasz w śnie farbe z krzeseł................:)

Link to comment
Share on other sites

Krzesła mogą odnosić się do relacji towarzyskich.

Nie powiedziałabym że "coś jest po prostu złe" - w krzesłach nie ma nic złego - ani też wyjątkowości im brak skoro wyglądały we śnie tak jak w rzeczywistości.

Może po prostu masz wrażenie, jakby ktoś zaprezentował Ci swoje niezbyt chlubne oblicze (choć może to dotyczyć również Ciebie).

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Ja bym jeszcze dodała ze skoro odrywałaś farbę - być może odkryłaś czyjes prawdziwe oblicze. W tym wypadku farba może oznaczać pozory prezentowane nieumiejetnie skoro były pęcherzyki. Możliwe że w ten sposób ktoś stara sie lepiej zaprezentować niż to jest w rzeczywistości... w skrajnym przypadku wręcz "wybielić" siebie lub własne postepowanie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...