Jump to content

11 maja


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 11 maja :

 

Jest to człowiek oryginalny, który może nawet okazać talent w jakimś specjalnym kierunku. Umysł jego jest bardzo czujny, choć usposobienie ma milczące. Poważny, zastanawiający się - jest przy tym bardzo obrotny i odznacza się swą silną wolą. Troskliwie wszystko rozważa i obserwuje - i przeważnie w końcu doprowadzi do skutku to, co sobie postanowi. We wszystkich swych skłonnościach zarówno jak i w cechach charakteru jest stały - i to również w dobrym jak i w złym. Usposobiony na ogół dość przyjaźnie dla innych - dąży jednakże do tego, aby się odosobnić od nich i wytworzyć między nimi a sobą przedział. Cechuje go zdrowy rozsądek; umysł jego okazuje skłonności analityczne. Odznacza się swymi dobrymi pomysłami, wykazuje często zdolności krasomówcze.. Jest wytrwały, obdarzony dużą siłą życia, chociaż nieraz dość powolny. Mimo swe skłonności materialistyczne potrafi kochać z całym oddaniem się i poświęceniem. Jak wychować dziecko dziś urodzone. Potrzebuje ono starannej opieki, przy czym należy dążyć do odzwyczajania go od uporu i zmysłowości, starając się zaszczepić mu bardziej idealne poglądy i regularne przyzwyczajenia, których potem stale się będzie trzymać w życiu. Zawód dla niego najlepszy taki, gdzie zachodzi potrzeba badań drobiazgowych i prac analitycznych. Może być doskonałym chemikiem. Co mu grozi. Grożą mu wrogowie skryci i zawzięci, którzy będą się starali mu zaszkodzić. Może się im to powieść i wówczas przeszkodzą mu w osiągnięciu jego zamiarów i spełnieniu się projektów życiowych.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Kto urodził się dnia 11 maja

 

Ostrożny, metodyczny, oszczędny – interesuje się sztukami pięknymi. Jest to człowiek oryginalny, który może nawet okazać talent w jakimś specjalnym kierunku. Umysł jego jest bardzo czujny, choć usposobienie ma milczące. Poważny, zastanawiający się – jest przytem bardzo obrotny i odznacza się swą silną wolą.

 

Troskliwie wszystko rozważa i obserwuje – i przeważnie w końcu doprowadzi do skutku to, co sobie postanowi. We wszystkich swych skłonnościach zarówno jak i w cechach charakteru jest stały – i to również w dobrym jak i w złym.

 

Usposobiony na ogół dość przyjaźnie dla innych – dąży jednakże do tego, aby się odosobnić od nich i wytworzyć między nimi a sobą przedział. Cechuje go zdrowy rozsądek; umysł jego okazuje skłonności analityczne. Odznacza się swymi dobrymi pomysłami, wykazuje często zdolności krasomówcze.

 

Jest wytrwały, obdarzony duża siłą życiową, chociaż nieraz dość powolny.Mimo swe skłonności materialistyczne potrafi kochać z całym oddaniem się i poświęceniem.

 

Jak wychować dziecko dziś urodzone. Potrzebuje ono starannej opieki, przyczem należy dążyć do odzwyczajania go od uporu i zmysłowości, starając się zaszczepić mu bardziej idealne poglądy i regularne przyzwyczajenia, których potem stale będzie się trzymać w życiu.

 

Zawód dla niego najlepszy taki, gdzie zachodzi potrzeba badań drobiazgowych i prac analitycznych. Może być doskonałym chemikiem.

 

Co mu grozi. Grożą mu wrogowie skryci i zawzięci, którzy będą się starali mu zaszkodzić. Może się im to powieść i wówczas przeszkodzą mu w osiągnięciu jego zamiarów i spełnieniu się projektów życiowych.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Mają dość oryginalną umysłowość i duże zdolności do analizy. Ich działania charakteryzuje rozwaga i na ogół fachowe przygotowanie teoretyczne. W swoich postanowieniach wykazują dużą stanowczość. Ich twórczy umysł pozwala im wypracowywać własne koncepcje i znajdować niezależne rozwiązania. Ce****e ich powaga i samokontrola. Posiadają dużą energię życiową i są niestrudzeni w wysiłkach prowadzących do realizacji wytkniętych celów. Na co dzień uwidacznia się w nich wyniosłość, zarozumiałość i upór. Cieszą się za to dużym powodzeniem u płci odmiennej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...