Skocz do zawartości

Co to takiego ?


diego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was, jest to mój pierwszy raz na tym forum :) Nie często mi się to zdarza, ale jak sie już mi przytrafi jest bardzo realistyczne. Mianowicie są niekiedy takie momenty, w których wydaje mi się, że już przeżywałem tę sytuację, która aktualnie ma miejsce. Czasami odnoszę wrażenie jakbym już śnił o tym co w danym momencie przeżywam. Są to tylko krytkie chwile. Nie wiem czy dobrze trafiłem i czy w ogóle ma to jakiś związek z ezoteryką, jeśli nie to sorki, a jeśli tak to co to znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Gratuluję forumowego rozdziewiczenia :jezyk2:

 

A odpowiedź na pytanie mozesz znaleźć w tematach o Deja Vu.

U góry na panelu masz opcję szukaj. kliknij i wpisz czego szukasz, wyświetla się stosowne posty.

Mozesz tez o tym zjawisku poczytać w google.

Pozdrawiam i witam na forum. Życzę tu milej zabawy i mocnych wrażeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was, jest to mój pierwszy raz na tym forum :) Nie często mi się to zdarza, ale jak sie już mi przytrafi jest bardzo realistyczne. Mianowicie są niekiedy takie momenty, w których wydaje mi się, że już przeżywałem tę sytuację, która aktualnie ma miejsce. Czasami odnoszę wrażenie jakbym już śnił o tym co w danym momencie przeżywam. Są to tylko krytkie chwile. Nie wiem czy dobrze trafiłem i czy w ogóle ma to jakiś związek z ezoteryką, jeśli nie to sorki, a jeśli tak to co to znaczy?

 

P.M. Atwater napisała książkę " Pamięć przyszłości " i treść tej książki omawia zagadnienie o które pytasz, a także podaje metody jakimi tą zdolność do widzenia przyszłych wydarzeń w naszym życiu skutecznie rozwijać. Życzę interesującej lektury i owocnych ćwiczeń w tej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ta książka jest dostepna w zwykłych bibliotekach?

 

Być może jest, warto zapytać. Myślę, że jeśli wpiszesz ją do wyszukiwarki to na pewno znajdziesz w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...