Jump to content

12 maja


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 12 maja :

 

Jest to człowiek usposobiony przyjaźnie, dość pokojowo i ustępliwy. Uczuciowy, wrażliwy - okazuje stałość w swych przywiązaniach. Posiada on zdolności przystosowywania się do sytuacji życiowych. Dzięki związkom z innymi może osiągnąć w życiu znaczne korzyści. Oddani przyjaciele okażą mu zwłaszcza dużą pomoc. Potrafi on swe życie urządzić harmonijnie, ma dobry gust i troszczy się o upiększenie swego otoczenia. Niezwykle interesuje go sztuka -zwłaszcza odczuwa przyciąganie do śpiewu i muzyki w ogólności. Dzięki tym swoim upodobaniom może nawet zostać artystą - muzykiem, malarzem, ewentualnie - literatem. Okazuje dużą zręczność w pracy ręcznej, co pozwala mu osiągnąć doskonałe rezultaty w dziedzinie sztuki stosowanej. Może być również dobrym chirurgiem. Jego wysiłki w końcu uwieńczy powodzenie, a dzięki swej pracy pilnej i wytrwałej zdobędzie zarówno majątek jak i pozyska przyjaciół. Powodzenie swoje w życiu będzie zawdzięczać raczej swym wysiłkom indywidualnym aniżeli kaprysom natury. Posiada on nadmiar sił życiowych, które rozprasza na wsze sjtrony, czy to w sporcie, czy w miłostkach lub pracy. Sam sobie szkodzi przez swe zamiłowania gastronomiczne, i dzięki temu może nawet chorować na wątrobę lub nerki. Okazuje też nieraz skłonność do tycia. Osoby urodzone o wschodzie słońca są zdrowsze i bardziej odporne na choroby aniżeli osoby urodzone w nocy. Wady. Typ nierozwinięty łatwo wybucha gniewem - a wówczas trudno go uspokoić. Jest kapryśny, opanowany przez swe namiętności. Chociaż leniwy -skłonny jest do wybryków. Władczy, nadmiernie krytyczny - nieustannie szuka błędów w postępowaniu innych.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Z większością nie mogę się nie zgodzić ale pokłóciłbym sie ad nośnie "łatwego wybuchania gniewem"... Jeszcze mi sie to nie zdarzyło... Wybuch jako taki był zawsze efektem nawarstwienia sie wielu czynników zewnętrznych jak i wewnętrznych... Zawsze trudno było mnie zdenerwować...Kapryśny?? hehe no cóż... :grin:

Link to comment
Share on other sites

A czy uważasz, że można sklasyfikować człowieka na podstawie dnia urodzenia i znaku zodiaku? Przepraszam, że tak ostro ale niestety nie da sie poznać po tym człowieka... Chyba że zrobiłabyś dokładny horoskop urodzeniowy. A to i tak za mało... Czy nie jest tak, że można nie poznać człowieka po 3 latach znajomości? Czy w ogóle da sie kogokolwiek poznać? Można sie zbliżyć do prawdy ale nigdy poznać... W sumie to miło, że Cię zaskoczyłem... Ale Smoko-byki tak mają :P. Pozdrawiam :smile:

 

[ Dodano: 2007-04-07, 15:13 ]

Przepraszam, że tak ostro wyjechałem i to jeszcze z pouczeniem... Przecież Ty to na pewno wiesz... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Ależ ja sie wcale nie gniewam.To było okurat typowo bykowe :wink:

Wiem że znak znakowi nierówny ale z reguły byki z którymi się zetknełam w swoim zyciu były i są własnie takie jak się opisuje w horoskopach.Bardzo mocno stąpajacy nogami na ziemi(wszak to ziemski żywioł) i wszystko co niewidoczne ludzkim okiem i tajemnicze nie bardzo ich interesuje.

Przecież Cię nie skrytykowalam a wrecz przeciwnie wyraziłam uznanie dla Twoich zainteresowań zupełnie niebykowych he he. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Mają duże talenty artystyczne oraz odznaczają się dobrym gustem, poczuciem piękna i estetyki. Są bardzo uczuciowi. Nie brak im sił witalnych ani ambicji. Mimo to trudno jest im osiągnąć w życiu dostatek. Przyczyna tkwi przede wszystkim w ich niezrównoważeniu emocjonalnym, nadmiernym krytycyzmie, no i lenistwie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...