Jump to content

Błoto


Guest serafina

Recommended Posts

Guest serafina

Zakładam nowy temat bo nic nie znalazłam pod hasłem błoto.

Śniło mi się, że wspinałam się ze sławną osoba pod górę po błocie. Błoto było, że tak to ujmę ładne, brązowe ponadto jakby zagrabione. Ja nie chciałam się wspinać bo byłam ubrana w zamszowe ładne buty i co wydaje mi się ważne spodnie dość drogie ale z firmy w której pracuje. W połowie drogi poślizgnęłyśmy się ja się zmartwiłam tym że po brudzę te spodnie ale po chwili wyszła fajna zabawa i sprawiało nam to radość że zjeżdżamy z tej góry po tym błocie. A na koniec pojawiło się dwóch mężczyzn, którzy z nami zaczęli zjeżdżać po tym błocie.

Proszę pomóżcie, bo szukałam w sennikach ale wyczytałam naprawdę różne interpretacje.

Link to comment
Share on other sites

serafina, sławna osoba, wspinanie się pod górę, drogie ciuszki i obawa przed pobrudzeniem kojarzą mi się z obrazem Ciebie jako osoby, która próbuje swój wizerunek nieco "ulepszyć", co bardziej kojarzy się z przybieraniem sztucznych póz a niżeli z prawdziwą Tobą. Tak się martwisz, że się pobrudzisz pewnie ze względu na opinię innych (martwisz się, co ludzie by powiedzieli widząc Cię w jakiejś dziwnej sytuacji?), a tutaj proszę - okazuje się, że może z tego wyniknąć coś co przyniesie Ci prawdziwą radość.

Sen może dotyczyć Twojego życia zawodowego (chęć awansu, polepszenia sytuacji).

 

Tak ja to widzę.

Link to comment
Share on other sites

Guest serafina

Dziękuję za szybką odpowiedz. Możliwe że coś w tym jest. Te spodnie wydawały mi sie ważnym elementem bo pracuje dla firmy co je produkuje a wczoraj dowiedziałam się z plotek, że ta praca może być nie pewna, może to o to chodziło z tym snem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...