Jump to content

13 maja


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 13 maja :

 

Jego pewność siebie, przekonanie o swej wartości i siła wewnętrzna są bardzo duże, ale zdolności umysłowe dość przeciętne. Okazuje natomiast zdolności polityczne i to w dość wysokim stopniu, co zwłaszcza przejawia się w umiejętnym zawieraniu układów i kompromisów. Pełen namiętności, zamiarów, projektów - za wszelką cenę pragnie osiągnąć pomyślną realizację swych celów i zamierzeń. Wady swe może najłatwiej opanować i przezwyciężyć przez miłość. Co mu grozi. Że może spaść z jakiegoś wysokiego miejsca lub ulec nieszczęśliwemu wypadkowi. Podobnie i na wysokim stanowisku, jakie mógłby osiągnąć w życiu -grożą mu też przewroty nagłe połączone z niebezpieczeństwem upadku. Polega wprawdzie na samym sobie i swych zdolnościach - lecz to może go zaprowadzić właśnie zbyt daleko i w końcu zabierze się do różnych spraw, o których ma niedostatecznie wyrobione pojęcie. Również i jego wygórowana ambicja może go wciągnąć w niebezpieczne sytuacje. Jak wychować dziecko tak urodzone. Jest ono najczęściej samowolne i za wszelką cenę pragnie działać na własną rękę. Ma jednak dużo wytrwałości i chętnie idzie za przykładem innych. Dlatego też wychowawcy powinni je strzec starannie przed nieodpowiednim towarzystwem, od którego może przejąć niepożądane właściwości i cechy charakteru. Chociaż jest bardzo uparte - można do niego trafić przez sympatię i miłość. Ma ono wrodzone poczucie piękna, dążenie do elegancji, zainteresowania artystyczne - które należy rozwijać. Przede wszystkim powinno się je przyzwyczajać do posłuszeństwa prawu - i zahamować tendencję do samowoli.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 4 months later...

dodaj jeszcze, że to feniksy..... Radza sobie z problemami zawsze potrafia sie palic i bardzo szybko odrodzić z popiołu, ponadto sa to bardzo specyficzni ludzie, wyrózniaja sie z tłumu

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Odznaczają się dużą siłą wewnętrzną i wiarą we własne siły. Potrafią nawet do tego przekonać innych. Ich siła sugestii znamionuje duży potencjał umysłowy, jednak ich wiedza jest tylko powierzchowna. Te pozorne sukcesy prowadzą ich do samowoli. Z jednej strony potrafią kształtować opinie innych, z drugiej strony sami ulegają wpływom otoczenia. Co gorsze, są szczególnie podatni na złe wzorce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...