Skocz do zawartości

Dar czy przeklenstwo


erja

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno urodzilam sie bez bicia serca ,szybka reakcja lekazy i zyje juz 35 lat. Moja chrzestna opowiadala mi ze jako dziecko bawilam sie z wymyslonymi postaciami ,a niektorych bardzo sie balam i niechcialam zeby sie ze mna bawily.

Jako nastolatce zaczeli mi sie snic zmarli krewni ostrzegajacy przed problemami ,nietylko mnie ale musialam osztrzegac innych czlonkow rodzinnych ,niektozy wiezyli inni wysmiewali.Po urodzeniu syna zaczelam miec cieple rece ,tak to nazwal moj partner ,jak cos bolalo kogos w moim otoczeni odrazu to wyczuwalam ,mialam potrzebe dotkniecia tej osoby ,kolezanki z pracy czesto prosily o masaz .Ja nie cwicze tego ani nie oglaszam wszem i wobec ze umiem pomuc jak cos boli ,moze sie wstydze ze znowu mnie wysmieja

Po smierci Jana Pawla Wielkiego doszlo cos jeszcze ,w nocy kiedy spie jagby cos przezemnie przechodzilo, nie moge sie poruszyc mam z wolniony oddech i od stu do glowy powoli przesowajace sie dreszcze,oraz ogromna potrzebe modlenia sie ,w moim przypadku zawsze uciekalam sie o pomoc do MARII wiec i modle sie ciagle doniej ,.Naogul slysze tez jakies glosy ,zagluszone jakims innym dzwiekiem .Pierwszy taki sen mialam tuz po tsunami glosy byly wtedy zagluszone szume wody.Ktos mi kiedys powiedzial ze jestem brama dla dusz ktore potrzebuja pomocy w przejsciu na drugo strone,niewiem czy to prawda .Kiedys sie tego balam teraz niewiem juz co czuje nadal lekki starach ,ale jesli naprawde w ten sposob pomagam .

Moja opowiesc moze wydac sie smieszna i bezsensu ale potrzebowalam to opisac poprostu zsiebie wyzucic

Jesli ktos bedzie chcial na ten temat zemna pogadac to z gury dziekuje :dostal_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem to od Ciebie zależy czy będzie to Dar, czy przekleństwo.

Gdy bedziesz sie tego wypierała prawdopodobnie bedzie to przekleńtwo ponieważ brak akceptacji do siebie moze nieźle pomieszać. pogorszyć samopoczucie. a nawet wywołac depresje. itp.

Może podejdż do tego w taki sposób, że to jest Twoja cecha osobowości coś nieodłącznego od Ciebie. Tak jak niektorzy maja zdolność zapamiętywania ciągów liczb Ty poprostu masz swoje zdolności, ktore w miare możliwości zachowująć ostrożność możesz wykorzystywac By pomagać ludziom na wiekszą skalę. Przyzwyczaić sie. W tym wypadku nazwę to darem bo nie każdy może nie każdy potrafi. To co robisz, czyli pomaganie duszą to coś pięknego. naprawdę. Wyobraź sobie jak wiele dusz nie może dostać się tam gdzie powinny, zagubiły drogę do domu a Ty możesz im ją wskazać :D

 

Poradziłabym porozmawiać z prawdziwym jasnowidzem i medium. Myśle że na tym forum jest ktos taki (byc może sie nie udziela tak często ale jak przeczyta ktoś taki Twoja wypowiedz chętnie porozmawiałby z Tobą). Może załóż osoby temat? :D

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie czy dar czy przekleństwo.... z tym bywa różnie....miewałam podobnie , z dzieciństwa pamietam też widzenie przyjemnych jak i nieprzyjemnych duszków...bywa różnie w kontaktach z duchowymi istotami..na szczęście nie często...do mnie przychodzi ktoś i podnosi mnie z łóżka ale boje się zobaczyć co bedzie dalej:) modlitwa chroni bardzo mocno... wytwarza się wtedy silne pole... a co do leczenia ...po takich masażach bądż dotykaniu umyj porzadnie ręce do łokci... pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mam jeszcze pytanko. Czy po przykładaniu rąk do czyjegoś ciała stosujesz jakieś metody oczyszczania łapek po zabiegu? Bo jeśli nie to jest ryzyko ściągnięcia na siebie jakiejś dolegliwości."

myje ręce pod bieżącą woda ,na początku nie zdawałam sobie nawet z tego sprawy po prostu szlam i myłam później gdzieś o tym przeczytałam

Edytowane przez erja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim jak dobrze że jesteście nareszcie czuję się normalna , a nie jak dziwadło .Mam jeszcze pytanie czy spotkaliście się z tym żeby w jednej rodzinie takimi lub podobnymi darami było obdarzonych więcej niż jedna osoba ,a czy można to dziedziczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mam jeszcze pytanko. Czy po przykładaniu rąk do czyjegoś ciała stosujesz jakieś metody oczyszczania łapek po zabiegu? Bo jeśli nie to jest ryzyko ściągnięcia na siebie jakiejś dolegliwości."

myje ręce pod bieżącą woda ,na początku nie zdawałam sobie nawet z tego sprawy po prostu szlam i myłam później gdzieś o tym przeczytałam

Ja naprawde nie mam pojęcia, czy db. robie ;) ale zawsze po przyłożeniu rąk do kogoś (zawsze z rodziny) staram się wpierw otrząsnąc łapkę, tak jaby coś na niej siedziało, jak najdalej od siebie w kierunku w którym nikogo nie ma, dopiero potem myje łapkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie nie jesteś medium.

 

ja tez tak mam dokładnie tak samo, po prostu wyczuwamy byty astralne no i właśnie mozliwe ze dusze zmarłych będące w pobliżu nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejra, jeżeli chcesz mieć pewność czy to, co posiadasz jest darem, to po prostu odpowiedz Bogu.

 

Jeżeli Jego wolą jest to, że możesz pomagać żywym i tym co odeszli, to rób to, ale tylko i wyłącznie w odwołaniu do Jego woli.

Za zmarłych możesz się modlić i w ten sposób wyprosić im to, czego potrzebują, aby mogli udać się w dalsza drogę.

 

I o ile całkowicie zgodzę się z Drahmą w tym przypadku:

moim skromnym zdaniem to od Ciebie zależy czy będzie to Dar, czy przekleństwo.

Gdy bedziesz sie tego wypierała prawdopodobnie bedzie to przekleńtwo ponieważ brak akceptacji do siebie moze nieźle pomieszać. pogorszyć samopoczucie. a nawet wywołac depresje. itp.

 

To jako osobie wierzącej, odwołującej się do Matki Bożej, zdecydowanie odradzam szukanie pomocy u jasnowidza, medium, czy wróżki.

Ze wszelkimi sprawami, problemami zwracaj się do Boga, tak jak On sam o tym mówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwanov

Niekoniecznie.Rozmowa z Bogiem jest na obecna prawa niemożliwa,rzecz jasna jeśli chce ktoś nawiązać dialog.Zawierzanie Bogu to głupota,trzeba liczyć też na własne siły.Pomagaj ludziom dokładnie jak chcesz,odwoływanie się do Boga jest zbędne teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Jaga_Wiedzma
Ejra, jeżeli chcesz mieć pewność czy to, co posiadasz jest darem, to po prostu odpowiedz Bogu.

 

Jeżeli Jego wolą jest to, że możesz pomagać żywym i tym co odeszli, to rób to, ale tylko i wyłącznie w odwołaniu do Jego woli.

Za zmarłych możesz się modlić i w ten sposób wyprosić im to, czego potrzebują, aby mogli udać się w dalsza drogę.

 

I o ile całkowicie zgodzę się z Drahmą w tym przypadku:

 

 

To jako osobie wierzącej, odwołującej się do Matki Bożej, zdecydowanie odradzam szukanie pomocy u jasnowidza, medium, czy wróżki.

Ze wszelkimi sprawami, problemami zwracaj się do Boga, tak jak On sam o tym mówił.

 

Caliagh, pozwolmy innym decudować za sieie. To co dla Ciebie, osoby wierzącej jest ważne i w życiu Cie prwadzi, nie znaczy, ze jest równie dobre dla kogoś innego. Każdy musi sam znaleźć swją drogę do Boga.

Jeśli ktoś ma dar, ma możliwośc pomagania innym, powinien to robić. Ale to też jego wola i wybór.

Ja tez jestem pzreciwna szukaniu pomocy u wróżek i jasnowidzów ale każdy sam musi zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...