Jump to content

Przeszczep serca


jorg
 Share

Recommended Posts

Witam wczoraj śnił mi się mój przeszczep serca. Tak jakbym uczestniczył w operacji. Rozcięli klatkę piersiową, wyjęli serce i włożyli nowe. Później w drodze do lekarza towarzyszyła mi kobieta, która towarzyszy mi w wielu moich snach. Szpital był nowoczesny, wiecie taki z dużą ilością szkła. Szukaliśmy lekarza i pamiętam ze chodziliśmy po schodach. W końcu znaleźliśmy lekarza który powiedział ze operacja się udała, że serce pasuje i nie ma odrzutów i, że proszę przyjść za 5 lat to wtedy wymienimy na nowe. Odpowiedziałem wtedy: Co?! i sen się skończył. Co to mogło oznaczać? Bardzo proszę o Wasza interpretacje.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

jorg

A czy czasem nie miałeś jakiś niepowodzeń sercowych i czy ostatnio poznałeś kogoś innego lub relacje z kims uległy poprawie (jakby cała sytuacja wymagała wręcz leczenia), bo na to mi wygląda?

Link to comment
Share on other sites

Raczej nie. Wokół mnie wiele kobiet, ale nie czuje żeby któraś była na tyle blisko mnie. Wiem ze jakieś zmiany się szykują ale nie wiem o co chodzi z Ta dziewczyna która towarzyszy mi przez większość moich snów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...