Skocz do zawartości

Konie w śnie budzące strach


peggybrown

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis znów w moim śnie pojawił sie kon a tak naprawde stado koni.:)W jednym snie koń biegł na samochód w którym jechałam ja i siostra i znad przeciwka wyskoczył na nas znad przeciwka piekny kon maści brązowej...przeskoczył samochód i pobiegł dalej ......bałam sie ,że przygniecie nasz samochód swoim ciałem ...jednak udało mu się bez problemu przeleciec nad dachem samochodu...obróciłam sie i tylko patrzałam jak biegnie dalej czując ulgę. Dzis znów w snie pojawił sie koń...nawet stado koni maści czarno białej...coś mi podpowiada,że te oba sny mają ze soba związek:)

Dzis w snie byłam w górach(bardzo je kocham) mieszkałam w chatce górskiej.....stałam na balkonie a pod domkiem przebiegała droga wzdłuz lasu po obu stronach drogi były drzewa....a chatka jakby w dolinie górskiej...Stałam na balkonie i nagle spod domu wyskoczyło stado koni...zaczęłam uciekac z balkonu do domu by sie ukryć one jednak mnie zauwazyły i zbaczajac z drogi wbiegły na werandę...byłam juz w domu ale jeden szczególnie pyskiem za wszelką cene chciał dostac sie do domu....byłam wystraszona ,że znów mnie dopadły ,bo w snie sie przed nimi ukrywałam:)Zaznacze,że było ze mną jakieś dziecko....i czułam,ze siebie i to dziecko również musze chronic

Co oznaczaja konie w snach..i .co to może znaczyć...?.Konie w moich snach są jakby czymś czego sie boje i co mnie atakuje...a czego nie jestem świadoma co to może znaczyć:)Bardzo proszę kogos kto sie zna w temacie sennych koni......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię peggybrown ,poczytaj tutaj na temat koni , http://www.ezoforum.pl/znaczenie-snu/160-kon.html ,ogólnie konie we śnie ,to dobre przesłanie dla ciebie ,a dziecko w twoim śnie to -szukanie wyjścia z sytuacji konfliktowej;

chcesz rozpocząć od nowa,

skierować na nowy szlak swoje życie, także wewnętrzne. Dziecko podobnie jak młodość, może symbolizować szansę i możliwość dalszego rozwoju.

. Poza tym sen o dziecku może być też aluzją do własnych dzieci lub wyrażać pragnienie ich posiadania.

Często ujawniają się w tym symbolu konflikty spowodowane przeważnie niedojrzałością.

 

Zródło: Sennik Dziecko | Sennik internetowy Dziecko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście znajduję sie w nietypowym momencie mojego zycia czuje ,ze cos niewątpliwie się kończy ,krótko mówiąc.....cos się w moim zyciu skonczyło....i wiem ,że czas na cos nowego..Po prostu to czuję:)..staram sie ugruntować w moich odczuciach ,przekonaniach i wybrać z tego to co mi naprawdę służy a co okazało sie dla mnie mżonką...,a powodem tej zmiany czasami bywa nieszczęśliwy bieg zdarzeń...czasami są one błogosławieństwem...teraz ten moment nadchodzi.......wybrałam serce,intuicję,wiarę w Boga,i w siebie........to nigdy mnie nie zawodzi:)Ale byłam zawieszona i musiałam zrobić porządek w moim wnętrzu by móc pójść dalej.......czy zrobiłam nie wiem,ale czuje sie z pewnością lżej:)

Dziękuję Ci:):bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...