Skocz do zawartości

szkola


Katharsis

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim....ostatnio mam bardzo dziwne sny nie trzymajace się kupy. chwile sa normalne a potem nei wiadomo o co chodzi. Pierwszy z nich snil mi się 2 dni temu: jestem w szkole( dawnej szkole podstawowce) ide z kolezanka przez korytarz wchodzimy do klasy i prze praszamy za spoznienie. Biore krzeslo i ide do przodu. W pewnej chwili popchnelam krzeslo i nie chcacy uderzylam jakas nauczycielke(wygladala jak babo-chlop doslownie miala dlugie wlosy, owal twarzy jak u mezczyzny i meski glos). Powiedzialam przepraszam a ona do mnie mowi ze jestem nei wychowana, ona nauczy mnie kultury, przyjdzie do mnie do domu. Ja jej cos odpyskowalam wzielam torebke i wyszlam... bieglam korytarzem i szukalam miejsca zeby sie ukryc. Biegnac widzialam mojego znajomego z jakims chlopakiem zucili we mnie mala pinpongowa pilką...widzialam tez znajomego z jego kumplem ktorzy patrzyli na jakies widowisko na sali gimnastycznej(wspomne ze ten chlopak mi sie podoba...nie nie wiadomo jak bardzo ale slodki jest...xD)..no i dalej to znalazlam kryjowke schowalam sie...chcialam wyjsc przez okno ale jakas sila mi nei pozwolila...siedzialam tam chwile potem uslyszalam glos tej nauczycielki albo nauczyciela sama nei wiem i to cos mnie znalazlo.Zaczął mnie obmacywac, dotykac jak jakis zbok....ja krzyczalam ale nikt mi nie pomogl i mnie nie uslyszal dlatego ze na sali bylo bardzo glosne przedstawienie.

 

Jak mam rozumiec ten sen dla mnei jest dziwny...;/...ci znajomi wogole nie chodzili ze mna do podstawowki...a cala akcja sie tam rozgrwa. I do tego wszystkiego ten dziwny ktos jako nauczyciel. Dodam ze rano obudzilam sie przestraszona i cala spocona i gorąca....;/...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katharsis, przenioslam twoj post do osobnego (Twojego) watku

 

wez na przyszlosc pod uwage to, co pisze Sephira - kliknij w "Nowy temat" - w ten sposob zalozysz nowy watek dla kolejnego snu do inerpretacji (dzial "Prosba o interpretacje snu")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...