Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Jaga_Wiedzma

przywołanie

Recommended Posts

Guest Jaga_Wiedzma

I przyszedł listopad, wieczory zrobiły się długie i nudne. Szybko zapadajacy zmierzch nie sprzyjał towarzyskim spotkaniom w parkach i na skwerach. Boiska opustoszały.

Jednak młodzi ludzie jak zawsze szybko zorganizowali sobie czas, by zabić nudę jesiennych wieczorów.

Przywołanie. To byl strzał w dziesiątkę. Skrzyknęli się w 10 i drogą losowania wybrali, u ktorego z nich odbędzie się pierwszy seans.

Na dużej przerwie w szkole wyszperali w necie wszystko co powinni wiedzieć. I uzbrojeni w kilka świec, krede i 2 strony wydrukowanej z netu instrukcji zjawili się w wyznaczonym mieszkaniu punktualnie o 17:30. O 18:00 było wszystko gotowe. Cała 10 w skupieniu czekała na słowa wydrukowanej z netu inwokacji. Adrenalina buzowała w ich żyłach jak tego lata gdy skakali na bungee.

Gospodarz mieszkania zaczął czytać uroczystym głosem znaleziony w sieci tekst....

c.d.n

 

:jezyk2:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Jaga_Wiedzma

Początkowo nie działo się nic. Monotonia głosu gospodarza wywołała w pozostałych lekką senność. Więszkośc uznała nawet, ze ta zabawa w przywołanie nie najmniejszego sensu i jest równie nudna jak każda inna. Siłownia, dyskoteka w jedynym klubie w miasteczku, kino i gry komputerowe. Demonologia jak wszystko okazała się być przerekalmowana. Adrenalina zaczęła opadać, a to co miało okazać się wielkim sukcesem, dać im władzę, kasę i popularność, a także sprawić, że każda laska będzie na skinienie palca spelniać ich zachcianki właśnie zaczęlo pryskać, jak mydlana bańka.

Nagle jednak coś się zmieniło. Każdy z nich to zauważył, a opadająca już adrenalina znów podniosła poziom do niebezpiecznie bliskiego czerwonej kreski.

Wewnątrz kredowego znaku zczęła gęstnieć czerwona mgła. Powietrze w pokoju stało się naelektryzowane i gorące. Gospodarz nie przestawał recytować interenetowej inwokacji, choć głos drżał mu z pzrejęcia....

c.d.n. :jezyk2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...