Jump to content

przywołanie


Guest Jaga_Wiedzma
 Share

Recommended Posts

Guest Jaga_Wiedzma

I przyszedł listopad, wieczory zrobiły się długie i nudne. Szybko zapadajacy zmierzch nie sprzyjał towarzyskim spotkaniom w parkach i na skwerach. Boiska opustoszały.

Jednak młodzi ludzie jak zawsze szybko zorganizowali sobie czas, by zabić nudę jesiennych wieczorów.

Przywołanie. To byl strzał w dziesiątkę. Skrzyknęli się w 10 i drogą losowania wybrali, u ktorego z nich odbędzie się pierwszy seans.

Na dużej przerwie w szkole wyszperali w necie wszystko co powinni wiedzieć. I uzbrojeni w kilka świec, krede i 2 strony wydrukowanej z netu instrukcji zjawili się w wyznaczonym mieszkaniu punktualnie o 17:30. O 18:00 było wszystko gotowe. Cała 10 w skupieniu czekała na słowa wydrukowanej z netu inwokacji. Adrenalina buzowała w ich żyłach jak tego lata gdy skakali na bungee.

Gospodarz mieszkania zaczął czytać uroczystym głosem znaleziony w sieci tekst....

c.d.n

 

:jezyk2:

Link to comment
Share on other sites

Guest Jaga_Wiedzma

Początkowo nie działo się nic. Monotonia głosu gospodarza wywołała w pozostałych lekką senność. Więszkośc uznała nawet, ze ta zabawa w przywołanie nie najmniejszego sensu i jest równie nudna jak każda inna. Siłownia, dyskoteka w jedynym klubie w miasteczku, kino i gry komputerowe. Demonologia jak wszystko okazała się być przerekalmowana. Adrenalina zaczęła opadać, a to co miało okazać się wielkim sukcesem, dać im władzę, kasę i popularność, a także sprawić, że każda laska będzie na skinienie palca spelniać ich zachcianki właśnie zaczęlo pryskać, jak mydlana bańka.

Nagle jednak coś się zmieniło. Każdy z nich to zauważył, a opadająca już adrenalina znów podniosła poziom do niebezpiecznie bliskiego czerwonej kreski.

Wewnątrz kredowego znaku zczęła gęstnieć czerwona mgła. Powietrze w pokoju stało się naelektryzowane i gorące. Gospodarz nie przestawał recytować interenetowej inwokacji, choć głos drżał mu z pzrejęcia....

c.d.n. :jezyk2:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...