Skocz do zawartości

Dziwny sen o koledze


ewelina_problem

Rekomendowane odpowiedzi

Raz na około miesiąc, śni mi się mój dawno nie widziany kolegą z podstawówki. W pierwszym takim śnie gadałam z nim, i przyszła moja koleżanka z podstawówki. Kolejny sen "ukazał się", cos mi się wydaje że dopiero wtedy, jak przestałam myśleć o tym pierwszym z nim. W drugim byliśmy przy wyjściu lasu, który jakiś rok temu śnił mi się w dość często powtarzającym się koszmarze. W jakimśtam momencie uciekaliśmy pzrez psem, on złapał mnie za rękę i powiedział, ze mnie kocha. Koniec snu. Trzeci, ostatni (na razie) sen był czymś w rodzaju filmowego horroru, w którym w pewnym momencie zatłukłam zombiaka nie pamiętam już czym. Wtedy ktoś zapukał do drzwi, to był Adrian (tak się nazywa). Na dworze się ciemno zrobiło, nic nie widziałam. Na pożegnanie po króciutkiej rozmowie chciałam go pocałować w policzek, ale podświadomie chyba pocałowałam go w usta, obróciłam sie na pięcie i weszłam do domu. On coś się cieszyć zaczął, a ja, nawet jak już się obudziła, pzrez chwilkę czułam ten pocałunek...

Jest to napisane trochę za szybko, ale nie chciałam, żeby mi wyleciało z głowy. Błagam, pomóżcie mi zinterpretować ten sen! Męczy mnie już od jakiegoś czasu...:_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...