Jump to content

zapraszam przyjaciela na Święta


pluszowy_kot
 Share

Recommended Posts

miałam dziś dziwny sen i chciałabym prosić o pomoc w interpretacji.

w skrócie zarys sytuacji rzeczywistej-mam przyjaciela,z którym tworzymy coś na kształt związku.wczoraj dowiedziałam się,że poważnie pokłócił się z rodziną,w efekcie odwołuje sylwestra i ogólnie atmosfera jest niemiła.

w nocy przyśniło mi się,że powiedział mi,iż nie chce spędzić Świąt w swoim domu.zaproponowałam mu,żeby w takim razie przyjechał do moich rodziców.bardzo chciał przyjść,ale trochę się wykręcał,pytał jak to będzie wyglądać,bo w zasadzie nie jesteśmy tak naprawdę parą,będzie też moja dalsza rodzina,więc czy to wypada żeby przychodził.zaśmiałam się,że przecież co roku zostawia się miejsce dla niespodziewanego gościa,więc w tym roku on nim będzie.w końcu się zgodził i zaczęliśmy planować jak będą wyglądać Święta,że m.in przyjedzie w Wigilię rano i ubierzemy choinkę.ogólnie ze snu pamiętam uczucie radości,że spędzimy Święta razem,w miłej atmosferze.

przejrzałam senniki i teoretycznie wspólne spędzanie Świąt oznacza pojednanie,wybaczenie,a nasze relacje ostatnio nie są najlepsze.a co Wy myślicie o tym śnie?

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, że sen jest Twoją reakcją na zaistniałą sytuację (dowiedziałaś się, że pokłócił się z rodziną). Prawdopodobnie po prostu przeszło Ci przez głowę takie "a co by było, gdybym ja go zaprosiła".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...