Jump to content

prosba


joanna_x
 Share

Recommended Posts

A czy ja moge prosic o sprawdzenie dat urodzenia i mojego partnera?

 

ja 30.11.1983 a on 13.12.1978

 

Jestem bardzo zakochana ale on chyba sie nie zakochal jeszcze. a ja troche cierpie juz i nie wiem co bedzie z tym zwiazkiem. Spotykamy sie od pazdziernika:( on wyjezdza na kontrakty zagraniczne i tym bardzie sie tego boje a chcialabym zeby to bylo wlasnie to czego szukam:/

Link to comment
Share on other sites

Ty jestes z Drogi Zycia 8 ,on 5.Nie jest to najlepsze połaczenie.Niektore podstawowe zainteresowania wibracji 5 i 8mocno sie roznia inne sa zgodne.Obie wbracje nastawione sa na sprawy materialne,jednak ich podejscie do nich jest odmienne.Piatka lubi przyjemnosci płynace z materii,natomiast osemka dazy z ich pomoca władzy ,autorytetu.Lubi gromadzic bogacwa-jest budowniczym w swiecie materialnym i wibracja raczej niezmienna.Piatka ceni wolnosc i swobode ,co stoi w sprzecznosci ze stałoscia ósemki.

Ps. Jest to jednak analiza bardzo skrocona i ogolna.Do wykazania zgodnosci lub nie potrzeba jest pełna analiza zwiazku i wiecej danych.

Link to comment
Share on other sites

A czy ja moge prosic o sprawdzenie dat urodzenia i mojego partnera?

 

ja 30.11.1983 a on 13.12.1978

 

Jestem bardzo zakochana ale on chyba sie nie zakochal jeszcze. a ja troche cierpie juz i nie wiem co bedzie z tym zwiazkiem. Spotykamy sie od pazdziernika:( on wyjezdza na kontrakty zagraniczne i tym bardzie sie tego boje a chcialabym zeby to bylo wlasnie to czego szukam:/

 

Twoja droga zycia to 8z 26 posiadasz na sobie dlug karmiczny :

Jest długiem zaciągniętym względem ciała. Oznacza silną potrzebę osiągnięcia mistrzostwa w jakimś aspekcie życia. Wszystko, co przychodzi do naszego życia w okresie jego wpływów, jest niezbędne dla naszego rozwoju. Uczy panowania umysłem nad aktywnością własnego ciała. Należy panować nad sobą i swoimi emocjami, a w życiu kierować się sercem i wewnętrzną mądrością bardziej, niż samą logiką. Poprzez panowanie nad emocjami i własnymi reakcjami możesz osiągnąć sukces i satysfakcję finansową. Zmysł praktyczny i zdolności administracyjne, jakimi jednocześnie obdarza – zapewniają duże zdolności do interesów.

Ta energia skłania do odnalezienia własnej ścieżki rozwoju duchowego – rozbudza zainteresowania wiedzą wewnętrzną i duchowością.

 

Twoj partner to 5 z karma 13 (dzien urodzenia):

Jest długiem karmicznym zaciągniętym w stosunku do pracy. Powstał, kiedy żyliśmy kosztem innych, zaniedbując własne obowiązki, zrzucając je na innych – bawiliśmy się, gdy inni ciężko pracowali.

Jego wpływ uczy pracowitości, cierpliwości, odpowiedzialności zawodowej, systematycznej i metodycznej pracy, konkretnego dążenia do celu pomimo zmiany warunków wyjściowych – coś sobie zaplanowaliśmy, zaczynamy to realizować i nagle sytuacja się załamuje, wszystko się wali – i my, pomimo tego z cierpliwością i z takim samym zaangażowaniem jak na początku, powinniśmy zacząć budować daną „rzecz” od nowa. Poprzez doświadczenia zmuszające do wczesnego podjęcia pracy, poprzez brak pracy, trudną lub zbyt wyczerpującą pracę, poprzez jej nadmiar – konfrontuje z wartością pracy samej w sobie lub jako środka do osiągania naszych własnych celów.

W czasie jego wpływów, bez wahania należy podejmować się nawet ciężkiej pracy – uczy cierpliwości, solidności i odpowiedzialności. Nie oczekiwać zachęty, pochwał i próbując odnaleźć radość w tym, co się robi. Nie liczyć na żadną pomoc z zewnątrz, czy na szczęście. Polegać przede wszystkim na własnych siłach.

Ta energia jednocześnie daje predyspozycje do pracy wymagającej cierpliwości i systematyczności.

 

Zwiazek partnerski 8(ona) z 5 (on)

Jest to polaczenie wytrwalego wojownika-szamana , duchowego przywodcy , silnego i zdyscyplinowanego organizatora sklonnego do egoizmu, surowosci , zazdrosci i nieczulosci (8) z aktywnm , ciekawym swiata psychologiem, obiezyswiatem sklonnym do ekstrawagancji , narcyzmu i brawury (5).

Osemka jest silnym przywodca, szamanem zwiazanym z silami ziemi, panujacym duchem nad kreacja materii.Jest swiadoma narzedzia materialnej kreacji , jako procesu doskonalacego ducha , dlatego przez mistycyzm i olsnienia wychodzi poza strefe materialnych doswiadczen. Przez prakcytyzm , realizm , precyzje i zdyscyplinowanie , osemka potrafi wiele osiagnac w interesach. Z paitka laczy ja niezaleznosc i poczucie wolnosci, kazdy z partnerow w tym zwiazku nie godzi sie na to , by ktos ustawial mu zycie. Piatka nieustakowana , rozkojarzona w dzialaniach pod wplywem wymagajacej osemki ma szanse ukierunkowac swoje poczynania na realizacje konkretnych celow .Oboje musza opanowac zdolnosc komunikacji . Osemka musi zapanowac nad konserwatyzmem , nieustepliwoscia , oschloscia i emocjami. Piatka zas nad impulsywnosi , moralizowaniem , lenistwem i brawura.

Zwiazek ten daje piatce szanse na oparcie i realna ocene sytuacji. Osemce zas pomaga zasmakowac dzikiej pasji zycia i podrozy.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Wam bardzo. Wiele sie zgadza. No i niestety nie potrafie panowac nad swoimi emocjami, jestem dosc impulsywna i nie jestem w stanie tego opanowac. w dodatku mam zmienne nastroje :P

moze jakas nadzieja dla nas jest :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...