Skocz do zawartości

Porzucenie przez meza


Ksenia

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o zinterpretowanie mojego snu,ktory mam bardzo czesto.sni mi sie bardzo czesto ze moj maz mnie zostawia i przeprowadza sie do swojej matki,a ja bardzo chce go odzyskac i doslownie go nachodze,placze.On nie zgadza sie.Budze sie zaplakana.jestesmy razem 18 lat.w tym snie snia mi sie takze nasze dzieci,ze prosze go aby wrocil ze wzgledu na dzieci.Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksenia, wszystko zależy od tego jakie relacje panują między wami dwojgiem w małżeństwie.

Postaraj się zwrócić uwagę, czy tego typu sny nie nachodzą Cię w jakichś szczególnych chwilach (np. kiedy dochodzi do jakichś nieporozumień między wami).

Według mnie, takie sny wynikają z Twojego braku pewności siebie w związku małżeńskim. Tak jakbyś czuła, że mąż jest strona dominującą i jeżeli on coś postanowi, to Ty niewiele masz do powiedzenia.

Jeśli sen się powtarza, znaczy to, że sytuacja/sposób myślenia nie ulega zmianie. Może czas odbyć jakaś szczerą rozmowę, czy to z mężem czy z samą sobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z tego co wiem to gdy śni się, że opuszcza cię ktoś z kim jesteś bardzo związana to nigdy cię nie zostawi :) pozdrawiam

 

Bardzo ciekawe... możesz powiedzieć na jakiej podstawie się tak "orientujesz"?

Bo z tego co ja się orientuję to pleciesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...