Skocz do zawartości

bolesny sen


eratoo

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, jestem tu nowa i zdecydowalam sie napisac bo dzisiejszy sen sprawil ze obudzilam sie ze strasznym bolem i krawiacym nosem. Snie bardzo czesto, praktycznie codziennie, spisuje to wszystko w zeszycie jesli ktos bedzie zainteresowany to z checia udostepnie. Ale przechodze do sedna sprawy.

Dzis mialam jeden z tych dlugich snow, ciagnal sie i ciegnal w nieskonczonosc. Bylam w jakis wysokich gorach, nie wiem sama co tam robilam, chyba szukalam jakiejs drogi. Potem spotkalam wielu znajomych ktorych nie widzialam od lat, ludzi o ktorych w ogole nie mysle. Nie wiem skad oni sie tam wzieli. Ale najgorszy moment to ten kiedy jacys ludzie zaczeli srzelac z luku, niby dla zabawy...no i ja dostalam taka wielka strzala w plecy, poczulam przerazliwy bol. Nastepnie, moja mama strala sie ta strzale wyciagnac, bardzo mocno ciagnela, mnie bolalo ale nie dalo sie nic zrobic. Ona sie jednak nie poddala, ciagnela dalej i w koncu ja wyciagnela...mi zostala wielka dziura w dolnej partii plecow, obudzilam sie ze strasznym bolem w tym miejscu no i do tego zaczelam krwawic z nosa.

Przegadalam rozne senniki i wiekszasc z nich mowi o jakiejs katastrofie, zalamaniu...przeraza mnie to troche bo akurat w tym momencie nie przechodze ciezkiego okresu w moim zyciu, mysle ze wszystko uklada sie pomyslnie...czy powinnam sie przygotowac na jakies zmiany, moze jakas ciezka sytuacja przede mna??? Jak moge zapobiec nieszczesciu? A moze jest ktos kot inaczej zinterpretuje ten sen??

 

Bardzo Wam wszystkim dziekuje!:przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

pierwsze, co mi przychodzi na mysl - to moze masz klopoty zdrowotne? czasem to "przebija" we snie - moze Ci sie tak snilo, poniewaz cos Ci doukczalo fizycznie? plus jeszcze krwotok z nosa - moze warto isc do lekarza, gruntownie sie przebadac

tym bardziej, ze piszesz, ze nie masz wiekszych problemow zyciowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz, moze faktycznie cos ze zdrowiem bo ostatnio troszke mi dokucza. Zastanawiam sie tylko czy moze powinnam byc teraz bardziej czujna, obserwowac uwaznie to co sie dzieje? Bo musze przyznac ze ten sen troszke mnie zaniepokoil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, byc może to zdrowie, ale wg mnie to coś innego, co oczywiscie wiaze sie takze z naszym/ twoim cialem.

łuk to prowokacja seksualna, ktoś do ciebie z niego mierzył/mierzy, czy czujesz się zmysłowo atakowana? lub może jest już za tobą trudne przeżycie intymne, która spowodowało z Tobie ranę. To coś co jest nie do konca uswiadomione, ukryte, nieprzerobione jeszcze - plecy. jednak dolna sfera plecow wskazuje na sfere zwiazana z magnetyzmem, przyciaganiem, seksualnoscia. wydaje sie jakby jakies wydarzenie, majace zwiazek z seksualnosci wlasnie, twoim poczuciem wlasnej wartosci jako kobiety, zostawilo w Tobie gleboka rane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Twoim zdaniem moze chodzic o to ze bardzo przezywam rozstanie z chlopakiem? Ale wlasnie od tej seksualnej strony, uwazam ze byl dla mnie idealnym partnerem seksualnym i..... od kiedy sie rozstalismy czuje wewnetrzna pustke i lek, ze nie znajde juz nikogo z kim bede moge czuc sie tak wspaniale, spelniac wszystkie swoje fantazje dla kogo ja w tym wzgledzie tez bede taka wyjatkowa....bardzo mnie to trapi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...