Skocz do zawartości

Proszę


Gość User2

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę mi przedstawić relacje/związek karmiczny pomiędzy:

 

Ja 07.11.1984 r.

 

Ona 02.09.1984 r.

 

Jeśli są potrzebne imiona to proszę napisać a wyślę na priv-a.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to zwiazek karmiczny , partnerski zwiazek 6(ona ) z czorka(on)

Ona 6 On 4

to polaczenie artystycznej harmonii piekna , odpowiedzialnego i usluznego opiekuna rodziny, uczuciowego altruisty sklonnego do cierpienia , pesymizmu i watpiacego w siebie (6) z wytrwalym , pracowitym wykonawca , odwaznym i prawym, sklonnym do surowosci i, autorytatywnej nerwowosci i zachowawczosci . (4)

Szostka uzdolniona artystycznie , odpowiedzialny nauczyciel iopiekun domu, korzysta z intuicji , by tworzyc harmonie w zwiazku. Jest tolerancyjna.Oboje partnerzy maja problemy z komunikowaniu emocji.Szostka przez sklonnosc do umniejszania swojej wartosci i stawania w cieniu , czworka dlatego , ze skupia sie na bolesnych doswiadczeniach z przeszlosci . Szostka potrzebuje slow potwierdzajacych , ze jest niezbedna, wazna, doceniona.Czworka pracuje systematycznie, aby dac rodzinie materialne bezpieczenstwo. Wypracowuje pozycje spoleczne przez oszczednosc . Jest wytrwala i stanowcza , przywiazana do tradycji, potrzebuje slow, ze jest kochana i doceniana. Oboje partnerzy musza nauczyc sie komunikacji, mowienia o rzeczach dla nich waznych, o swoich emocjach i wspierac wzajemnie swoje poczucie wlasnej wartosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wróci po tej awarii, bo przyda to mi się. Nasze relacje faktycznie są bardzo zagmatwane. I ta analiza daje mi trochę rady jak co dalej czynić ewentualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że wg numerologii nie ma tutaj powiązania karmicznego nie znaczy, że nie ma go w ogóle ... Jak nie regres, to warto by zrobić rozkład karmiczny Tarotem, który potrafi być całkiem dokładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... . Rozumiem. No w każdym razie relacja ja i ona jest i to chyba dosyć poważna. W zeszłym roku przybyły Aniołowie do mnie i mi mówiły, że mam ją kochać, zdobyć i ochraniać. :) Co prawda miało to związek z tym, że czarowała. Jak się jej pytałem to dowiedziałem się, że faktycznie coś robiła w tym czasie, lecz że to był przypadek. :) Choć z drugiej strony jak może być przypadkiem ich przybycie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...