Jump to content

Proszę


Guest User2
 Share

Recommended Posts

Proszę mi przedstawić relacje/związek karmiczny pomiędzy:

 

Ja 07.11.1984 r.

 

Ona 02.09.1984 r.

 

Jeśli są potrzebne imiona to proszę napisać a wyślę na priv-a.

 

pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

nie jest to zwiazek karmiczny , partnerski zwiazek 6(ona ) z czorka(on)

Ona 6 On 4

to polaczenie artystycznej harmonii piekna , odpowiedzialnego i usluznego opiekuna rodziny, uczuciowego altruisty sklonnego do cierpienia , pesymizmu i watpiacego w siebie (6) z wytrwalym , pracowitym wykonawca , odwaznym i prawym, sklonnym do surowosci i, autorytatywnej nerwowosci i zachowawczosci . (4)

Szostka uzdolniona artystycznie , odpowiedzialny nauczyciel iopiekun domu, korzysta z intuicji , by tworzyc harmonie w zwiazku. Jest tolerancyjna.Oboje partnerzy maja problemy z komunikowaniu emocji.Szostka przez sklonnosc do umniejszania swojej wartosci i stawania w cieniu , czworka dlatego , ze skupia sie na bolesnych doswiadczeniach z przeszlosci . Szostka potrzebuje slow potwierdzajacych , ze jest niezbedna, wazna, doceniona.Czworka pracuje systematycznie, aby dac rodzinie materialne bezpieczenstwo. Wypracowuje pozycje spoleczne przez oszczednosc . Jest wytrwala i stanowcza , przywiazana do tradycji, potrzebuje slow, ze jest kochana i doceniana. Oboje partnerzy musza nauczyc sie komunikacji, mowienia o rzeczach dla nich waznych, o swoich emocjach i wspierac wzajemnie swoje poczucie wlasnej wartosci.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że wróci po tej awarii, bo przyda to mi się. Nasze relacje faktycznie są bardzo zagmatwane. I ta analiza daje mi trochę rady jak co dalej czynić ewentualnie.

Link to comment
Share on other sites

To, że wg numerologii nie ma tutaj powiązania karmicznego nie znaczy, że nie ma go w ogóle ... Jak nie regres, to warto by zrobić rozkład karmiczny Tarotem, który potrafi być całkiem dokładny.

Link to comment
Share on other sites

Hm... . Rozumiem. No w każdym razie relacja ja i ona jest i to chyba dosyć poważna. W zeszłym roku przybyły Aniołowie do mnie i mi mówiły, że mam ją kochać, zdobyć i ochraniać. :) Co prawda miało to związek z tym, że czarowała. Jak się jej pytałem to dowiedziałem się, że faktycznie coś robiła w tym czasie, lecz że to był przypadek. :) Choć z drugiej strony jak może być przypadkiem ich przybycie. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...