Skocz do zawartości

Tablica na grudzień ;)


werona

Rekomendowane odpowiedzi

przeklej.pl - img 2992 .jpg. Wrzucaj i ściągaj filmy, muzykę, obrazki i inne pliki z przeklej.pl

 

Postawiłam sobie tablicę na grudzień. Nie umiem jeszcze tego zinterpretować, więc może mocno się rozjechałam... tym bardziej będę wdzięczna za uwagi :_haha:

 

 

Czego nie chce zaakceptować – Książka + Gwiazdy + Jeździec – hmm, że powinnam się uczyć jakiś nowych rzeczy???

 

Po skosie w dół – Jeździec + Statek – wyjazd (może nad morze bo planujemy)

 

Karty przyjaciół – przy Psie Żmija i Lis patrzący na Psa – hmmm, fałszywy przyjaciółka czy brak porozumienia z mamą?

 

Karty „mojego Pana” – obok niego Dom, więc myślę, że będą go zajmowały sprawy jego domu rodzinnego, bo ma tak pojechać w grudniu

 

Związek – Kosa + Dziecko + Pierścień – myślę, że między nami będą nieporozumienia z powodu różnego podejścia do „naszego” dziecka…

 

Drogi + Serce + Ptaki – zastanawiam się, czy nasze drogi nie zaczną się rozchodzić z powodu ciągłych kłótni i nieporozumień…

 

Praca – Trumna + Kotwica + Księżyc – coś w pracy zablokowane, czyli chyba w pracy bez zmian…

 

 

Spróbowałam też trójkami:

 

Rózgi + Myszy + Bocian – Myszy zjadają Rózgi a do tego Bocian – obawa że jestem w ciąży i okaże się, że nie???

Dom + Pan + Pani – wspólny dom z „moim” mężczyzną

Pani + Chmury + List – znowu wezwania do zapłaty będą mnie męczyły

Niedźwiedź + Drogi + Serce – drugi mężczyzna w związku się pojawi? Starszy? Szef???

Ptaki + Książka + Gwiazdy – będę zgłębiać tajniki wróżenia wink.gif

Gwiazdy + Jeździec + Słońce – dobre wiadomości, które wywołają słoneczny uśmiech na mojej twarzy wink.gif

Bukiet + Klucz + Żmija – hmmm, jakieś zmiany na które długo czekałam…

Góry + Drzewo + Kosa – hmmm, Drzewo przyblokowane przez Góry a za nim Kosa… - nerwy, kłopoty, frustracja…

Ryby + Lilie + Wieża + Koniczyna – hmmm, jakaś kasa, ale chyba niespodziewana…

Edytowane przez werona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po kolei to co już się spełniło...

 

Czego nie chce zaakceptować – Książka + Gwiazdy + Jeździec – hmm, że powinnam się uczyć jakiś nowych rzeczy?? związanych niewątpliwie z ezoteryką i kartami co oznacza połączenie Książki z Gwiazdami.

Rzeczywiście nie chcę zaakceptować, że powinnam zająć się ezoteryką... cały czasy wydaje mi się, że nie mam odpowiednich predyspozycji...

 

Co ciekawe w tym wypadku Lis patrzący na Psa nie koniecznie musi oznaczać zdradę jakiegoś bliskiego przyjaciela ale też np. niską samoocenę jednej ze stron w związku.

Otoczenie Pierścionka pokazuje sytuację związku/małżeństwa jako układu dwóch osób połączonych pewnymi zobowiązaniami. Serce mówi o stronie uczuciowej. Jak wiadomo bywają związki oparte na czymś innym niż uczucie.

Otoczenie Pierścionka jest nieciekawe - jego połączenie z Wieżą czy Trumną raczej bezpośrednio wskazują, że związek może się skończyć rozstaniem.

Niemniej jednak Koniczyna i Lilie niosą pewne nadzieje na wyprostowanie się sytuacji.

 

Przed pierścionkiem stoi kosa kłująca drzewo czyli coś stałego i pewnego. moga pojawić się zgrzyty i próby zerwania znajomości.Nad pierścionkiem lis+pies+krzyż mówią o tym że uczucia (sugeruję Pana) nie do końca są szczere i być może mysli o zakończeniu znajomości.

Rzeczywiście mamy problemy z niską samooceną... szczególnie mój Pan... ale i ja też... póki co grudzień rzeczywiście jest mocno nerwowy - kłócimy się i godzimy... taka huśtawka... ale póki co nie zamierzamy się rozstawać - właśnie przez to Serce ;) Pan twierdzi, że kocha i nie chce się rozstawać, ale przez różne okoliczności zewnętrzne ma wahania nastroju...

 

Koło Pana karta domu i bociana a zaraz za nimi myszy i rózgi. Dla mnie to oznaka że Pan martwi się nową sytuacją jaką jest dla niego wspólne zamieszkanie. jest to dla niego zmiana która go niepokoi. Natomiast pod wami są zarówno księzyc i gwiazdy oraz jeździec i słońce .To sugeruje iz pomimo twoich obaw fajnie się rozumiecie i jakoś tak dośc dobrze się komunikujecie.

Pana wkurza nasza sytuacja mieszkaniowa... ale wyczarować domu z ogrodem jeszcze nie umie...

 

Jeździec + Statek – wyjazd (może nad morze bo planujemy).

Karty „mojego Pana” – obok niego Dom, więc myślę, że będą go zajmowały sprawy jego domu rodzinnego, bo ma tak pojechać w grudniu a tam będą się żreć ;]

Jedziemy. Wszystko zapięte na ostatni guzik.

Wyjazd był wyjątkowo udany... nikt nikogo nie "żarł" ;)

 

Lilie+wieża+koniczyna to dla mnie znak iż w sprawach seksu może was czekać drobna wstrzemieźliwośc i przestój. Drobne oddalenie sugerują trumna+kotwica+książka. przyczyną może być oddanie się pracy i doszkalaniu.

Hmmm, tu rzeczywiście może być tak, że praca to przytłacza... mijamy się po prostu...

 

Sprawy finansów czyli ryby przedstawiają się dla mnie nie najlepiej ze względu na kosę nad i w dalszym ciągu wieże czyli może się pojawić możliwośc utraty stałego dochodu - odcięcie. To samo jakby dotyczy pracy-kotwica nad którą jest zarówno droga jak i statek co sugeruje przemiszczenie się i zmiany. Przed kotwicą trumna za książka. Moze mówić o możliwości szukania nowych propozycji.

 

To mi nie grozi... pracuję i nie ma zagrożenia że w grudniu coś się zmieni... wręcz przeciwnie... wydaje się że połaczenie Ryby + Lilie + Wieża + Koniczyna – właśnie oznaczało kasę dodatkową, której się nie spodziewałam, bo dostałam bony w pracy ;)

 

 

Dziękuję Wam Kochani za pomoc :bukiet: wiele się nauczyłam :nauka: szczególnie nowych połaczeń...

Edytowane przez werona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...