Skocz do zawartości

Cwiczenie - moje rodzenstwo


Gość sheina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sheina

Nooo dobraaa...

 

Ile mam rodzeństwa? jakiej płci?

i jaki ja mam znak zodiaku, mozemy sie jeszcze podszkolic.

 

 

 

 

 

P.S już niedługo bede miala dostep do swoich kart i mam nadzieje, ze sie z Wami pobawie :) i że coś mi z teg:przytul:o wyjdzie...

Edytowane przez sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny, ćwiczymy jeszcze czy na razie wrzucamy na luz??

Pytam, bo samej mi trochę głupio....

 

Ile rodzeństwa ma Lya: 2 Kielichy, dwoje

Jakiej płci: Rycerz Monet i cesarz: dwóch braci

 

Znak zodiaku: 8 Monet wypadło, nie wiem jaki to może być znak, zna się któraś z Was na odpowiednikach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znak zodiaku-znam twój znak.....więc nie moge pisać...ale wyszla mi karta świat wiec myśle że masz też dużo z wodnika w sobie taka wolna dusza z ciebie...;-)

ile masz rodzeństwa-królowa monet-starsza siostra,paż mieczy-młodszy brat ;-)

Edytowane przez dezire3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat bardzo lubie wodniki bo sa bardzo rozgadane i moge z nimi o wszystkim pogadac,według mnie maja w sobie cos niekonwencjonalnego,lubia wolnośc nauke wszystko co nowe....to jest jedyny znak z powietrznych z jakim moge sie dogadac bo z blizniakiem i waga to juz ciezko-z blizniakiem to naprawde mi trudno

pozdrawiam wodniki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z innej strony, kobietka na moojej karcie kojarzy mi się z Rybką. Nieco zagubiona w nieco mrocznej codzienności... Trochę się boi, ale i tak idzie do przodu. Tak jak ryby, jedna krąży w jedną stronę podczas gdy druga w zupełnie przeciwnym kierunku... No i ryby to dziwaki, siedziałam z jedną taką przez 8 lat w jednej ławce :_luzik: wiem co mówię, ale supr z Niej przyjaciółka, do serca przyłóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, przyznam, że nie znam drugiej takiej osoby. Długo by pisać, ale znamy się prawie całe życie, razem chodziłyśmy do jednej grupy do przedszkola, potem do tej samej klasy w podstawówce i liceum (siedziałyśmy razem). Na tej samej uczelni wylądowałyśmy (tylko już kierunek inny).

 

Nikt nigdy nie wiedział o co jej chodzi, była nieprzewidywalna, z drugiej strony miała bardzo stałe poglądy na ważne kwestie typu religia, tolerancja itd. Mówiła zawsze prawdę co nie przysparzało jej przyjaciół.

Zawsze "rozdwojona duchowo", targana wątpliwościami, jak słuchała głosu wew. to wychodziło jej to na dobre...

 

Bardzo ją lubię do tej pory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

no tak ... wieczne waypliwosci skad ja to znam..

 

nie wiem czy nei wiedza udzie o co mi chodzi,, wrawdzie czasami mam taki wrazenie, ze cos powiem i alb bez reakcji,albo cos innego i sie zastanwiam czy a taka glupia i mam glupi zart,ktoreg nikt nie rozumie, albo rozumieja go w negatywnym sensie bardzo hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...