Skocz do zawartości

dziwny sen, zabójstwo.


alciate

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post na forum, ale od jakiegoś czasu uważnie je śledzę :)

Mam prośbę, miałam dzisiaj dziwny sen:

 

Przyjechałam do domu zatłoczonym samochodem, kojarzę, że prowadził tata, widziałam babcię i słyszałam głos siostry. Przyjechaliśmy do mojego domu- podwórko było inne, samego domu nie widziałam, ale po podwórku biegał mój pies, stąd to przekonanie. Wyszłam z samochodu, żeby przywitać się z psem. Nagle pojawia się tata z mężem mojej chrzestnej. Ten ostatni chce wciągnąć psa do domu ( teraz widzę próg, drzwi i fragment korytarza-to mój dom). Mąż chrzestnej łapie psa za skórę na karku i chce go wciągnąć do środka, ale pies się opiera i warczy. Krzyczę żeby go puścił, po chwili to robi. Spokojnie wchodzę z psem do mieszkania, ale ktoś, nie pamiętam czemu, każe mi się z psem położyć pod schodami. Po chwili wchodzi mężczyzna z pistoletem i zabija mi psa. Zaczynam krzyczeć, strzela też do mnie. Czuje jak zaczyna mi mrowić ręka, widzę jeszcze mężczyznę wychodzącego z naszej kuchni, podchodzącego bliżej, który również zostaję zabity.

 

Koniec

Obudziłam się.

 

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...