Skocz do zawartości

Bycie sukkubem we śnie


Imaginacja

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się za bardzo nie orientuję, czy ktoś może mi powiedzieć czy to możliwe, żeby normalna żyjąca osoba mogła przybrac postać sukkuba i w stanie oob podczas snu udać się do jakiegoś obcego domu? Czy to po prostu oddzielna kategoria istot?

 

Jakiś czas temu miałam niepokojący sen, w którym właśnie byłam sukkubem. Wyszłam ze swojego domu, wiedząc ze jestem bezcielesna. Chodziłam sobie gdzieś po obcym mieście, po obcej kamienicy, wchodziłam sobie do mieszkań, widziałam śpiących ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ruchałaś się z kimś że tak spytam? bo sukkuby w ten sposob dzialaja. skoro tego nie robilas (choc i tak nie swiadczyloby to o tym, ze jestes nim) to nie ma mowy o sukkubach ani inkubach:) zreszta mysle, ze to jest tak, ze pszczola nie moze sie stac jaskółką, a człowiek nie moze sie zamienić w demona jakim jest sukkub;) nie w 'życiu'

 

to co miałaś wydaje mi się świadomym snem, jednocześnie do głowy przyszło Ci, że to może być OOBE, albo bylo (tez tak mialam)

O sukkubach moze myslalas tego dnia przed snem i Ci przyszly na myśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałam o nich :) skoro nalegasz to opowiem, ale bedzie nieprzyzowite i długie :P.

 

Chodziłam sobie po tej kamienicy i zaglądałam do mieszkań z myślą, że szukam 'jakiegoś faceta, żeby go napaść i wykorzystać'. W pierwszym domu był facet w łożku z kobietą a obok w pokoju (drzwi były otwarte) spało dwoje małych dzieci. Za dużo ludzi, więc odpuściłam. Poszlam dalej. Uslyszalam, że ktoś jest przy drzwiach. Weszłam tam i minęłam się z wychodzącą kobietą, która mnie nie widziała. W mieszkaniu został sam facet. Leżał na łóżku po ciemku, ale nie spał jeszcze. Weszłam mu na łóżko i usiadłam na nim, a on wtedy mnie zobaczył i to tak jakby zobaczył upiora (a na żywo nie jestem taka brzydka wcale). Wystraszył się bardzo i zaczął się rzucać w łóżku, no to go przytrzymałam. Przekazałam mu myślą, żeby się nie bał, ale długo nie działało, bo się dalej bał :) Przyjrzałam mu się, okazało się że nie jest w moim typie, ale pomyślałam, że skoro już go napadłam to dalej mi się szukać nie chce, bo się zaraz skończy noc. On mówił, bądź czułam jego myśli, że on nie chce. No, ale jakoś to do mnie nie trafiało więc przystapiłam do dzieła. Potem mu się spodobało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...