Skocz do zawartości

w którym domu astrologicznym jestem


Gość sheina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sheina
Ja polecam też sprawdzić, w którym domu astrologicznym jesteś, bo u mnie o 12tym przyszły te wszystkie zainteresowania i predyspozycje. Moze byc tak, ze bedziesz sie rozwijac intensywniej, ale np w 2010 masz inne zadania na głowie ;)))

 

a czy ktos moze to mi np, sprawdzic ;>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam też sprawdzić, w którym domu astrologicznym jesteś, bo u mnie o 12tym przyszły te wszystkie zainteresowania i predyspozycje. Moze byc tak, ze bedziesz sie rozwijac intensywniej, ale np w 2010 masz inne zadania na głowie ;)))

 

Moge prosić o podpowiedź jak to sprawdzić? :)

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

nie sprawdzisz jak nie kupisz :))

 

podobno kartami kazdy moze sie zajmowac, ale wydaje mi sie, ze faktycznie niekoneicznie, Widzisz - mneic iagnie,ale z czytaniem ich... ;/ forumowe wskawoki all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie każdy. Tylko te osoby, które mają szczere intencje wobec kart i tylko wtedy karty będą szczere a jeśli nie to są różne skutki - ogrome ilości postów o tym świadczą. Moja znajoma budziła się w nocy ze zmorą, która stała nad nią - nie mogła się ruszyć,oddychać Tak miała dwa razy. Na szczęście jej Matka spaliła te karty. Wydaje mi się, że to jakby otwieranie diabłowi(?) drzwi do własnej duszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry dziewczyny, dopiero teraz zobaczyłam Wasze pytania.

 

No więc to domy astrologiczne opierają się na sprawdzeniu w jakim znaku był ascendent w chwili waszych urodzin. Oblicza się to z godziny urodzenia. Np ja jestem ryba, ale urodzilam sie o 8,35 i wtedy byl ascendent w Byku tak więc zaczęłam jakby od 5 domu, w wieku 8 lat miałam 12 dom, a teraz mam 20 i mam zaś 12 (od 8 do 20 roku zycia przeszlo 12 domów) od marca mam 21 ale od stycznia zaczynam 1 dom.

 

Czyli generalnie podajcie godziny urodzenia;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szizi podaj miasto bo potrzebne mi polozenie geograficzne, zrobilam wczesniej wykres na Katowice, ale jesli tam nie mieszkasz to nie ma sensu ten radix. Miasto w ktorym sie urodzilas i to gdzie mieszkasz aktualnie.

Edytowane przez tribalbellydancer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bellnet.pl/kosmogram/wheel.php?JPG,294,236,294,329,17,56,72,91,114,149,197,236,252,271,232,332,40,338,61,47,91,69,283,275,282,223,-,szizi

 

Moim zdaniem jestes teraz w 6 domu i od 2010 zaczniesz 7, ale zweryfikuj to sobie prosze jeszcze u kogoś. Poczytaj też o tych domach i przyrównaj czy ten 2009 rok nie był podobny do opisu domu 6go. Mysle, ze dobrze policzylam;) Twoj ascendent bylby w Koziorożcu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj coś kobitki chyba namieszałyście trochu z tymi domami...

 

Ziemia dopełnia swój obrót w ciągu 24 godzin, planety w tym samym czasie przesuwają się przez wszystkie domy astrologiczne. Jest to więc ten element astrologicznej mapy nieba, który zmienia się najszybciej.

Planeta znajduje się w jednym z dwunastu domów około dwóch godzin, natomiast ze względu na jej ruch w paśmie ekliptyki pozostaje w jednym znaku zodiaku o wiele dłużej (Słońce przez miesiąc).

Tribalballydancer, ktoś powiedział o tym, że znajdujesz się z danym domu posługując się najprawdopodobniej skrótem myślowym, być może analizując Twój SOLARIUSZ czyli horoskop roczny - od urodzin do urodzin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - ktos mi robil solariusz i dzieki temu doszlam do wniosku jak sie oblicza domy..teraz 12 dom mi sie konczy i WSZYSTKO w nim sie sprawdzilo..teraz jestem na etapie pogrzebow (wysyp grudniowy)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość Andrina

Bardzo bym prosiła o obliczenie w jakim domu się aktualnie znajduję. Ur. 17.08.1990r. Godz. 14:15 miejsce urodzenia i zamieszkania Warszawa :) Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Merkury jest na zenicie, wspomagany dwoma trygonami: Marsa i Saturna. Wszystko w żywiole ziemi. Daje to predyspozycje do chłodnego, praktycznego, wytrwałego dążenia do celów. Wymagany jest spryt, wielozadaniowość, myślenie analityczne, skupienie. To dobry aspekt do osób, które krytycznie podchodzą do rzeczywistości, oraz uczą się na błędach.

 

Można by więc przy tym układzie zostać dobrą lekarką, specjalistką od faktur, nauki, ekonomii, czegoś co potrzebuje precyzji, oraz cierpliwości. W ogóle duży nacisk na tzw instrumenty finansowe, układy, tajne relacje. Może być zatem i to.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Pozycja domów zodiakalnych jest zdeterminowana porą dnia, tzn potrzebna jest godzina urodzenia i miejsce.

 

 

Witaj mozesz tez dla mnie zobaczyc moje domy .Bardzo Prosze 2.8.1977 Kamienna gora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przyznam szczerze, że zupełnie nie znam się na tych domach astrologicznych. Jeśli można, to i ja prosiłabym o sprawdzenie. Może dowiem się o sobie czegoś ciekawego :-) Ewa, 12.01.1985 r. Będzin (woj. śląskie) godz 19:45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale najpierw poproszę o przeczytanie tego: Domy astrologiczne

 

I to są właśnie domy astrologiczne.

 

Koledzy (koleżanki?) jak opracowywali ten skrypt, to nie dopisali że może być wiele tych podziałów na domy. Powszechne podziały to: Placidus, Regiomontanus, Alcabitius, Koch, równe, Porfiriusz. Uffff... dużo.

 

No dobrze, koniec mądrzenia się :P . Domów nie będę wyjaśniał, powiem tylko parę szczegółów:

 

- Saturn IC: rodzina może przytłaczać i robić z Ciebie perfekcjonistkę, osobę spracowaną, albo zmartwioną bytem materialnym. Mogą to być nadmierne więzi lub oczekiwania z ich strony. To tak lubi działać. Wojna między zakompleksieniem, ambicją, wygrywaniem i pracowitością.

 

- dom V: wojna powinna pójść w kierunku odnoszenia zwycięstw, gdyż dom V to miejsce kreatywności i radości. Czyli powinno być dobrze

 

- Słońce/Jowisz: rozwój kariery, materialny, ale nie aż tak przesadnie. To szczęśliwy aspekt, ale Koziorożec działa uziemiająco i znowu w kierunku tego Saturna (Koziorożec to ziemski odpowiednik Saturna, konkret, stabilizacja, pozycja, kariera)

 

- silny dom V, VII - tak tak, powodzenie, albo nadmierna fiksacja na punkcie innych. Liczę jednak na powodzenie, otwartość.

 

Moim zdaniem jest to obiecujący horoskop, po zdjęciu jakiegoś kagańca, lub ambicji związanej z rodziną. Ale nie powinno to stanowić aż tak wielkiego problemu.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie. Napewno poczytam o tych domach. Co do szczegółów to praktycznie wszystko się zgadza. Może nie do końca z tą ambicją związaną wobec rodziny, gdyż w tej sferze stosunki są dość napięte. Dziękuję raz jeszcze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vianne 22

Mam pytanie do Pana, jaki system domów jest wedle Pana najlepszy? Nie wiem, czy mam Jowisza w domu V, czy VI. Koch pokazuje, że w V, a Placidus, że w VI.

Edytowane przez Vianne 22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...