Skocz do zawartości

mój dzisiejszy sen


edys1501

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś może wie co oznacza sen :

 

śnił mi się dzisiaj mój były chłopak który nie żyje! A w tym śnie był normalny żył i rozmawiał ze mną

 

pomożcie mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może masz wyrzuty, że nie byłaś z nim do końca.. tzn że rozstaliście się a on umarł.. być może nadal go kochasz lub darzysz innym uczuciem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie bylo tak że on mi sie przysnil calkiem normalnie jak gdyby nigdy nic rozmawialismy sobie on chcial zebym do niego wrocila w tym snie. tam byla tez jego mama ktora sie tylko usmiechala i kiwala glowa tak tak. wiem ze ona tego chciala zebysmy byli razem. a ja do niego tylko tyle powiedzialam przeciez jak my mozemy byc razem skoro ty nie zyjesz a ja mam chlopaka i jestem z nim szczesliwa. tak mi sie to przysnilo a w rzeczywistosci tez tak jest mam chlopaka z ktorym jestem szczesliwa i po tym jak jemu to powiedzialam ze przeciez on nie zyje obudzilam sie a to wszystko wydawalo sie takie prawdziwe tylko caly czas mialam swiadomosc ze on nie zyje! acha on jeszcze tylko dodol ze oni to wymyslili tylko ze tak na prawde on zyje! masakra to bylo na prawde straszne. wystraszylam sie i w sumie caly czas o tym mysle co to moglo znaczyc. bo to ze on nie zyje jestem pewna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja myślę że to jest po prostu problem z nieprzepracowaniem do końca jego śmierci.

Wiesz, że on odszedł, ale jeszcze jakieś wspomnienia o nim żyją (tak jak we śnie on twierdzi że żyje) w środku Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...