Skocz do zawartości

Odtworzony "prośba o pomoc" autor Widmo


JanJensen

Rekomendowane odpowiedzi

Ze szczątków tego co wypluło google przywracam temat założony przez Widmo, któremu chyba usunęli konto. Gdyby się okazało, że pojawi się drugi zapraszam do dyskusji.

 

Widmo:Witam. Przeszukujac forum nie znalazlem nic na ten temat wiec otwieram nowy .

Sprawa dotyczy pentagramu, ktory nosze i jego oddzialywania na moja dziewczyne. Nosze go dla ochrony przed klatwami i zlymi energiamii. Kiedy mam go na sobie gdy jestesmy razem boli ja glowa im jestem blizej niej tym bardziej. Jezeli ktos wie co to moze oznaczac prosze o pomoc.

Moj talizman oczyszczalem nad plomieniem swiecy a nastepnie poprzez modlitwy i wizualizacje nasycilem go swoja energia i uczynilem amuletem odbijajacym wszelkie rodzaje zlej energii.

Zastanawiam sie tez czy przyczyna moze lezec w tym, ze moja dziewczyna jest bardziej wrazliwa na przeplyw energii niz normalnii ludzie ( mam powody zeby tak uwazac ). Myslalem tez o tym ze jej intencje w obec mnie moga byc nie dokonca szczere ( choc wole o tym nie myslec w ten sposob ). Nie wiem co o tym sadzic, dlatego prosze o pomoc.

 

 

Napisał sosnowiczanin:

"zaryzykuję stwierdzenie, że coś naciska na twoją dziewczynę, i amulet jest tego katalizatorem. ale ustalenie jak i dlaczego nie wydaje mi się takie oczywiste.

to raczej nie chodzi o to że ma nieczyste intencje."

 

Widmo:Sugerujesz opetanie, obecnosc zlych energii woklu niej lub cos podobnego?

Jezeli tak to chcialbym wiedziec jak moge sprawdzic co to jest albo chociaz od czego moge zaczac. Prosze o opinie i sugestie.

 

JanJensen: Sosnowiczanin ciekawy ma pomysł odnośnie "uświęcenia amuletu" może tak naładowałeś go energią, że jego działanie jest bardzo mocne. I teraz opcje:

-Twoja dziewczyna nieświadomie wampirzy albo syfi energią i pentagram to odbija albo Cie broni.[co jeszcze nie znaczy, że jest nieszczera albo ma złe intencje, sprawdź to gdy ona będzie w pełni sił i nie bedzie ściągać energii aby sie doładować]

-Twoja dziewczyna ma zaburzoną energetykę(jak wszyscy ludzie) i zwyczajnie pentagram ją oczyszcza/ładuje

-Może być bardzo mocno wyczulona, ale chyba nie aż tak, żeby energia pentagramu aż tak na nią działała, to raczej za dużo.

-Jeśli nacechowałeś go "z góry" a opiekun Twojej dziewczyny jest niekoniecznie pro kościelny etc, to będzie mu to przeszkadzać.

 

Ogólnie to jestem zdania, że pentagram ją oczyszcza, dlatego, że to bardzo silny symbol, mocno uniwersalny, każdy może go nosić bez skutków ubocznych, można go też nosić z wieloma innymi symbolami. Inna sprawa, że bez bezpośredniego kontaktu nie powinien tak działać. Więc może to w ogóle nie kwestia pentagramu? Może masz dużo energii w pokoju i to ją oczyszcza...mnóstwo jest opcji. Ustal dokładnie kiedy i gdzie taka sytuacja zachodzi o wyklucz wszystkie inne ewentualne źródła[może jej się coś przyplątało]. To "jesteście razem' oznacza kontakt fizyczny w stylu trzymasz ją za ręke, czy wystarczy, że jest metr od Ciebie i też ją boli głowa?

 

Widmo:Sytuacja wyglada tak, ze nie zaleznie od tego gdzie jestesmy boli ja glowa gdy mam pentagram przy sobie. Gdy jestem kilka metrow od niej (3-4) zaczyna czuc w skroniach ucisk jezeli sie zblize zmienia sie on w bol. Gdy trzymam ja za renke albo przytulam jest naprawde bardzo silny (tak mowi).

Teraz kiedy sie z nia spotykam amulet zostawiam w domu albo wynosze z pokoju i to wystarcza. Problem raczej nie polega na tym, ze to ja dostalem sie we wladanie demona.

Po pierwsze moja dziewczyna twierdzi, ze wczesniej zdazalo sie jej cos takiego przy ludziach noszacych amulety. To wlasnie mnie zastanawia najbardziej.

Po drugie nosze bialy pentagram, ktory znakiem szatana wcale nie jest.

Wydaje mi sie ze problem jednak jest zwiazany bezposrednio z nia.

Chcialbym jej pomoc, ale nie wiem dokladnie jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze moja dziewczyna twierdzi, ze wczesniej zdazalo sie jej cos takiego przy ludziach noszacych amulety. To wlasnie mnie zastanawia najbardziej.

Po drugie nosze bialy pentagram, ktory znakiem szatana wcale nie jest.

A czy wiesz, że wszelkie amulety są sprzeciwieniem się wobec Boga?

Uparliście się, że coś siedzi lub krąży wokół dziewczyny.

A czy nie przyszło Wam do głowy, że może być dokładnie odwrotnie?

 

Chcesz jej pomóc, to przede wszystkim przestań szkodzić.

 

A jeżeli chcesz pomóc również sobie, to powierz się opiece i mocy Boga, a nie mocy tych, którzy kryją się za amuletami, pentagramami itp. niezależnie od koloru jaki tym przedmiotom przypiszesz.

Demon też może być "biały", a przy tym paskudnie niebezpieczny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krucjaty piętro wyżej, caliah.

 

pentagram w renesansie był chrześcijańskim symbolem, pojawia się

nawet w pewnej lekturze szkolenej, może do niej zajrzyj, zanim znowu

zbierze się wasze inkwizycyjne towarzystwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a oddział leczenia uczuleń być może w najbliższym szpitalu.

 

Jeżeli nie masz nic do powiedzenia na temat (w ww., jeżeli nie zauważyłeś, autor prosił o pomoc) to przynajmniej nie rób off topów.

 

Jeśli masz jakieś kłopoty, problem z dowartościowaniem własnej osoby lub ochotę na inne prywatne wycieczki zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...