Jump to content

taniec, malowanie kwiatów na ścianie, deszcz


adelle
 Share

Recommended Posts

Witam

 

Śniło mi się, że znajdowałam się w bogato umeblowanym pokoju. W pewnej chwili podszedł do mnie mój kuzyn i poprosił mnie do tańca. Odpowiedziałam mu że nie chcę bo nie umiem tańczyć. On mi odpowiedział że nie mam co się martwić, wszystkiego mnie nauczy. Zaczęliśmy tańczyć. Wychodziło mi to tak sobie, dużo razy się myliłam i kiedy przestaliśmy, powiedziałam mu, że wolę robić co innego. Podeszłam do sciany zaczęłam na niej malować farbami wielki piękny kwiat w różnych odcieniach zieleni. Kiedy skończyłam, przyszedł on z moją ciocią i powiedzieli, że moje dzieło :) jest naprawdę piękne. Potem nagle zmieniła się sceneria snu. Szłam prostą drogą, padał delikatny deszczyk. W pewnym momencie na drodze pojawiły się powalone drzewa gęsto pokryte zielonymi liściami. Zaczęłam normalnie przez nie przechodzić. Wyminęłam przeszkodę i z powrotem znalazłam się na prostej drodze. Zaczełam iść dalej, jednak po chwili coś kazało mi się odwrócić. Zobaczyłam stojącego koło tych drzew jakiegoś chłopaka. Leciała mu krew z nosa. Zaczęłam do niego iść, jednak w tej chwili zza drzew wyłonili się jacyś ludzie. Mówili oni coś o obcinaniu włosów. Później, sama nie pamiętam jak znalazłam się w samochodzie, cała przemoczona razem z tym chłopakiem.

Potem po raz kolejny zmieniło się tło snu. Siedziałam w wygodnym fotelu. Po chwili podszedł do mnie mój znajomy. Wyrzucił jakieś papierki do śmietnika, podszedł do mnie, podał mi kartke na której było zapisane jakieś słowko(niestety nie pamietam jakie) i zapytał się mnie co ono znaczy. Zaczęłam mu coś tłumaczyć i na tym sen się skończył.

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanilia22

Witaj Adelle

 

Mam nadzieję, że będę w stanie Ci pomóc.

 

Wydaje mi się, że jesteś otwartą osobą, sama kreujesz swoja rzeczywistość (malowany kwiat), do tego idziesz kroczysz swoją wyznaczoną drogą mijając przeszkody. Pytanie tylko, czy nie jesteś za bardzo uzależniona od innych czy czyjegoś zdania. W obliczu jakieś problemów stajesz się nieco bezsilna. Ogólnie bardzo pozytywny sen.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

adelle

"Nie myli się ten, co nic nie robi" - to mi się nasunęło po przeczytaniu fragmentu o nauce tańca, więc to może być wskazówka, aby nie bać się drobnych potknięć. Sam taniec może być wyrazem porozumienia pozawerbalnego z innym człowiekiem (jako mowa ciała).

Malowanie to też wyrażanie uczuc i emocji, ale operowane obrazem, kolorami.

Tutaj ważne jest to, w jaki sposób łatwiej jest Ci się komunikować.

Następnie jest droga usłana kłodami - przeszkodami, które starasz sie pokonać w drodze do celu, nie mniej oglądanie się w przeszłość czy zawracanie biegu wydarzeń (powrót do chłopaka, utrata włosów), może w konsekwencji spowodować dalsze niekorzystne sytuacje - poczucie zagrożenia, btak poczucia stabilizacji

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...