Skocz do zawartości

Chce sie uwolnic !!!


Barbara Tracz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam 27 lat i mam problem z ktorym nie moge sobie poradzic od 9 miesiecy

Wiem ze to moze blachy problem ze wzgledu na to ze problem dotyczy bylego chlopaka ale ostatnio wdziera sie takze w moje sny Rozstalismy sie wlasnie 9 mc temu I wlasciwie nie widzialam go od tamtej pory On poprostu znikna z mojego zycia z dnia na dzien Potem tylko rozmawialismy przez telefon ze sie rozstajemy itd Bylo mi bardzo ciezko ale moi przyjaciele pomagali mi jak mogli Probowalam rowniez umowic sie z kims innym ale wszyscy mnie draznia Nie mam zupelnie pociagu seksualnego A najgorsze jest to ze kiedy pocaluje innego chlopaka mam wrazenie ze byl to najgorszy pocalunek w moim zyciu i ze nikt nie umie juz calowac Gdy w codziennym zyciu staram sie o nim zapomniec i naprwde staram sie zrobic wszystko aby miec zajete mysli ( nie tylko umawiac sie z innymi na randki ) ale rowniez sport nowe hobby itp ON przychodzi do mnie we snie Czesto jest tak ze we snie albo on nie zwraca na mnie uwagi albo jest bardzo nieprzyjemny Jednak ostatnio mialam sen ze wyslal do mnie smsa `` no no no `

Ja naprawde pragne sie od niego uwolnic Nie chce juz o nim myslec Rozumiem ze kazdy ma prawo do zycia tak ja chce I ja tez pragne zyc jak chce nie ciagle myslac lub sniac o bylym

POMOZCIE z gory bardzo dziekuje Z powazaniem Barbara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzisz sie moja droga, rodzisz na nowo. Zaczekaj na rozwiazanie i do tego dnia daj sobie wzrastac duchowo.. nie naciskaj na siebie, a wrecz zadbaj o swoje wnetrze.. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosuj również afirmacje <mój kochany........(imię), zwracam wolność Tobie i sobie, bądź szczęśliwy>

Myśl o nim pozytywnie, bo dobra myśl jest tysiąc razy silniejsza od złej.

Uda Ci się, jeśli tylko zaczynasz o nim myśleć afirmuj i tym zajmuj umusł. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma błachych problemów...

Jeśli się oddala to ma powody i nie ma sensu się użalać, bo to pożywka dla " zła" ... Porozmawiaj z nim ... niech powie co i jak i będziesz wiedzieć na czym stoisz ... jeśli nie odpowiada mu związek to można się rozejść i tyle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...