Jump to content

syn


meg_
 Share

Recommended Posts

Witam

 

Śnił mi się mój syn tak w wieku około 6,7 lat. Nie było to nic konkretnego poprostu był kręcił się koło mnie, a problem polega na tym, że ja dzieci nie mam i jak narazie wszystko wskazuje na to, że niestety nie będę miała. Czy ten sen może coś oznaczać, czy tylko moja podświadomość płata mi figla, czy to zwykła chęć posiadania potomstwa sprawiła, że miałam taki sen?

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanilia22

Witaj

 

To zależy czy jakie uczucia miałaś widząc we śnie swego syna

Bo widzisz. Sny są nie tylko odbiciem naszych pragnień ale i mówią też o stanach emocjonalnych o tym co czujemy i przeżywamy. Skoro śniłaś syna może jest symbolem czegoś czego pragniesz, emocji jakie się z tym wiążą. Skup się na uczuciach jakie czułaś na jego widok czy cieszyłaś się a może odczuwałaś smutek? Piszesz, że na razie niestety nie będziesz miała dziecka. Skup się na słowie niestety. Czyżby to Twoje pragnienie?

Od siebie dodam, że kiedy mnie się śni dziecko mogę się spodziewać jakie sproblemu, z którym będę musiała sobie poradzić. Często to dotyczy moich emocji. Ale jak wiesz sny to sprawa indywidualna. Przyjrzyj sie zatem swoim emocjom.:)

Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

dzięki bardzo za odpowiedź.

To prawda, że bardzo pragnę dziecka, ale nigdy to pragnienie nie objawiało się w moich snach. To co przykuło moją uwagę w tym śnie to uczucie ciepła, szczęścia ale przede wszystkim takiego spokoju jakiego jeszcze nigdy nie odczuwałam. Po przebudzeniu to uczucie szczęścia i spokoju towarzyszyło mi jeszcze przez parę minut. Potem zastanawiałam się czemu ten chłopiec był taki duży, czemu nie przyśniło mi się np. niemowlę. Sen w ogóle był troszkę dziwny, bo to tak jakbym oglądała jakąś scenę z przyszłości ja krzątam się po mieszkaniu, a synek szuka piłki do gry. W ogóle ze sobą nie rozmawialiśmy, ale w tym śnie oczywiste było dla mnie, że to moje dziecko i niesamowitą przyjemność sprawiało mi patrzenie jak szuka tej piłki, potem zakłada buty i wychodzi na dwór. Kompletnie mnie ten sen zaskoczył.

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanilia22

Proszę bardzo, cieszę się, że mogłam pomóc.

 

zobacz ile pięknych i ciepłych uczuć przywołuje to pragnienie. Skup się na tym jakie piękne emocje ono wywołuje w Tobie. Nie zastanawiaj się nad wiekiem, dlaczego, po co, na co.... Po prostu kiedy będziesz mieć chwile zwątpienia przypomnij sobie ten sen. Bo takie mam odczucie, że pragniesz mieć ciepłą rodzinę a jego skojarzenie jest z dzieckiem.

Ale, która z nas tego nie pragnie?

Cieszę się, że nie przyśnił ci się niemowlak bo to zupełnie inny rodzaj snu.:)

 

Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...