Skocz do zawartości

pomoc w interpretacji


Justa39

Rekomendowane odpowiedzi

Zadałam pytanie czy moje małżeństwo będzię szczęśliwe

wyciągnełam 3 runy hagalaz-urus-kenaz.

przeszłość - pierwsza runa - przeszło poważny kryzys z którego zbieramy się do tej pory co pokazała runa urus, że obecnie cierpliwie dązymy do stabilizacji, spokoju, że oboje potrzebuje wyciszenia w tym związku, pozbycia się strachu. Szukamy przyczyny ja w sobie partner u siebie.

I Przyszłość runa kenaz - przyszłość naszego małżeństwa ustabilizuje się, osiągniemy wewnętrzny spokój.

 

Proszę o opinię czy dobrze odczytała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak po burzy spokoj uzdrowienie relacji i otwarcie sie na nowe/// wiekszy rozklad by sie przydal notabene pytanie o szczescie to dla mnie troche nie na miejscu bo sami swoje szczescie budujemy a los moze nam byc przychylny tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak po burzy spokoj uzdrowienie relacji i otwarcie sie na nowe/// wiekszy rozklad by sie przydal notabene pytanie o szczescie to dla mnie troche nie na miejscu bo sami swoje szczescie budujemy a los moze nam byc przychylny tylko

 

dzięki, narazie z większym rozkładem nie chce próbowac. Podstawy chce opanować. Może faktycznie inaczej powinnam sformułowac pytanie....

chciałam tylko wiedzieć.... bo to nasze szczęście budujemy od nowa.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Uprzejmie proszę o pomoc w interpretacji

Moje zadane pytanie:

Co przyniesie mi nowy rok?

1. praca kariera – Mannaz

2. Uczucia, miłość – Eihwaz

3. Nieoczekiwany los –Thunsaz

 

W kolejnym rozdaniu:

1. zdrowie – Perthro

2.Czego się wystrzegac – Dagaz

3. Do czego dążyć – Algiz

 

moja interpretacja :

ad.1) coś nowego pojawi się w moich obowiązkach, powinnam skupić się na tym co jest obecnie i nie wybiegac planami dalej.

Ad2) zmiana na lepsze, poprawa sytuacji w związku, odbudowa miłości

Ad3) ostrzega mnie przed popełnieniem błędów, rozważne myslenie.

 

II rozdanie

Ad1) ??? tu mam problem

Ad2) kłopotów, błędów rozważnie postępować, aby nie utracić tego dobrego co przyjdzie bądź rozważnym

Ad3) do spokoju, stabilizacji, bezpieczeństwa,

 

W sumie czytając przesłanie run myślę, że rok będzie znacznie lepszy niż ten który mija.

 

będę wdzięczna za pomoc.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karty wyszły w pozycji normalnej.

Za każdym razem runki zostawiam w takim stanie jakim wyszły po ostanim wróżeniu.

Kiedyś ktoś mi powiedział, że zawsze powinny być w normalnej pozycji a jeśli trafi się odwrócona to nalezy ja poprawić. Uznałam to za oszukiwanie samej siebie.

Korzystam z kart runicznych czarnych z czerwonym znakiem, są dla mnie piękne w swojej prostocie i skromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam

 

Uprzejmie proszę o pomoc w interpretacji

Moje zadane pytanie:

Co przyniesie mi nowy rok?

1. praca kariera – Mannaz tu ladnie sie bedzie ukladalao na zasadzie wspolpracy

2. Uczucia, miłość – Eihwaz no tu optymizmu mi brakuje przy tej runie to runka smierci wiec cos musi umrzec zawalic sie....

3. Nieoczekiwany los –Thunsaz bedziesz walczyc ale los wcale taki przychylny nie bedzie...

 

W kolejnym rozdaniu:

1. zdrowie – Perthro

2.Czego się wystrzegac – Dagaz wystrzegac sie zludzen iluzji nadziei tam gdzie wiadomo ze jej nie ma

3. Do czego dążyć – Algiz dazyc do poczucia bezpieczenstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irydos

"Eihwaz no tu optymizmu mi brakuje przy tej runie to runka smierci wiec cos musi umrzec zawalic sie...."

 

aby powstało coś nowego.... .Własnie tworzymy coś nowego po gruzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...