Jump to content

Pocałunek w autobusie


eXide
 Share

Recommended Posts

Witam.

 

Chciałbym się Was poradzić w związku z moim dzisiejszym snem. Otóż śniło mi się, że jadę autobusem (stary autobus typu Jelcz). Siedziałem na pierwszym miejscu po prawej stronie (zaraz przy drzwiach). Obok mnie siedział wysoki jegomość z plecakiem (twarzy delikwenta nie widziałem). Wiedziałem, że zaraz na przystanku wsiądzie koleżanka, poprosiłem więc człowieka siedzącego obok o ustąpienie miejsca, on wstał i poszedł na tył autobusu. Znajoma usiadła obok mnie. Siedząc nie mogłem jej przytulić (jak zazwyczaj się witamy) więc chciałem pocałować ją w policzek, a pocałowałem prosto w usta. Koniec. Jak myślicie, czy to coś znaczy?

Link to comment
Share on other sites

Tyle, że mnie bardziej niż pocałunek interesuje miejsce zdarzenia. Dlaczego przyśnił mi się autobus? Co symbolizował człowiek siedzący obok mnie etc.? Dziękuję za uwagę :)

Link to comment
Share on other sites

A jak jest w rzeczywistosci, tez jezdzisz gdzies z ta kolezanka autobusem? Co do tego czlowieka - moze jest jakas przeszkoda, cos/ktos co stoi pomiedzy Wami? To jest pierwsze skojarzenie, ale nie wiem czy jest ono wlasciwe,zwlaszcza, ze ten czlowiek tak latwo ustapil miejsca... Jestem poczatkujaca jesli chodzi o interpretacje,a do tego dla kazdego dany symbol moze znaczyc co innego :)

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

eXide

W moim odczuciu autobus może oznaczać aspekt społeczny Twojego życia oraz generalnie stosunek do ludzi, a zwłaszcza znajomosci, które sa ważne dla Ciebie.. a fakt, że wyprosiłeś tego człowieka z miejsca obok Ciebie - może świadczyc o tym, jakie znajomożci traktujesz pierwszoplanowo a jakie są Ci zupełnie obojętne (dodatkowo pocałunek)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...