Skocz do zawartości

sen o ciazy


Zipper

Rekomendowane odpowiedzi

witam dzisiejszego poranka po konsutacji z dziewczyna doszedlem do wniosku iz albo to najwyklejszy zbieg okolicznosci albo jakies przeslanie ;]

otoz zaczynam.

 

dzisiejszyej nocy snila mi sie ciaza i porod dziecka... (od pewnego czasu planuje zalozyc rodzine ale jakos nie wychodzi) do rzeczy,.. w snie znajdowala sie moja dziewczyna, jej matka.. moi rodzice i oczywiscie ja.. i pare osob przypadkowych ktorych nie pamietam ;/. otoz z poczatku miala duzy brzuszek.. jak to na kobiete w stanie blogoslawionym... pojechalismy do szpitala.. i urodzil sie chlopczyk. pamietam ze cieszylem sie strasznie w tym snie.. ale mama mojej dziewczyny wyrazala.. hmm mieszane uczucia.. taka obojetnosc.. o reakcji moich rodzicow nie zdarzylem sie dowiedziec iz.. zostalem brutalnie obudzony. caly sek w tym polega na tym iz mojej dziewczynie tej samej nocy snil sie podobny sen.. wiec opisuje; snilo jej sie iz zlapaly ja skurcze... mam jej ktora siedziala w poblizu powiedziala ze ona rodzi, po chwili urodzila w domu coreczke. po tym fakcie zadzwonila do mnie( ojca dziecka) (a i przypoiminam ze jedynie opisuje sen) przyjechalem do niej.. zauwalylem dziecko u neij na rekach.. przecialem pepowine a jej matka zawiazala ja poniewaz ja nie umialem ;p i pojechalismy do szpitala wstepujac po moich rodziciow. moi rodzice z poczatku nei wierzyli iz to nasze dzieko ale po wyjkasnieniach uwierzyli i znalezli sie z nami w szpitalu. jechalismy samochodem duzym. zajechalismy do szpitala i moja kochaniutka sie obudzila.. jak myslicie czy to zbieg okolicznosci czy mozna jakos sensownei wytlumaczyc to zjawisko.. ??

 

z gory dziekuje za interpretacje snu. tylko tyle udalo m isie zapamietaj.. i mojej dziewcxzynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zipper, jeśli sen nie wynika z waszych pragnień posiadania dziecka, to poród we śnie może ogólnie odnosić się do jakichś nowości pojawiających się w waszym wspólnym życiu. Może być to coś, co razem planujecie, a co zaczyna się urzeczywistniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to dziwne, jeśli planujecie razem jakieś zmiany, które obojga was dotyczą.

Może po prostu rozmawialiście o tym w ciągu dnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...