Skocz do zawartości

Dziwne uczucie ciepła


Afuredasu

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że umieściłam to w oppowiednim dziale. Otóż, od jakichś 2 tygodni zdarza się, że czuję dość wyraźne ciepło w okolicy szyi i brody, tak jakby grzała mnie czakra gardła. Czy ktoś wie o co w tym chodzi?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afuredasu widocznie skumulowało się twoje, uczucie żalu i smutku. "Czujesz dziwne ciepło i napięcie w okolicach twarzy, brody i szyi , napisz jeśli się mylę. Nie bardzo wiesz, z jakiego powodu, ale chce ci się płakać" . Uczucie żalu i smutku dopominało się o przeżycie, ale było dla ciebie na tyle bolesne i trudne, że wolałaś skoncentrować się na uczuciu zazdrości i złości, ponieważ ich przeżywanie okazało się dla ciebie łatwiejsze. Można więc powiedzieć, że nieświadomie uciekłaś od przeżycia uczucia żalu i smutku. Często tak się zdarza, że nie tylko zaprzeczamy istnieniu w nas jakichś bolesnych, trudnych do przeżycia uczuć, ale by od nich uciec, koncentrujemy się na innych lub wręcz wzniecamy w sobie inne uczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałabym o jeszcze jednym. Czasami (ale już o wiele rzadziej) mam uczucie pieczenia na czole. To uczucie sporadycznie towarzyszy mi w chwilach stresu, bądź gdy dzieje się coś dziwnego. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałabym o jeszcze jednym. Czasami (ale już o wiele rzadziej) mam uczucie pieczenia na czole. To uczucie sporadycznie towarzyszy mi w chwilach stresu, bądź gdy dzieje się coś dziwnego. Co to może być?

 

Według mnie wtedy , ulega oczyszczeniu czakra 6 tzw. "trzeciego oka" oraz świadczy o pobudzeniu tej czakry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to raczej nie oczyszczanie, a zwiększony wydatek energetyczny.

 

stres powoduje zamykanie czakry, i przez chwilę zwiększony przepływ energii.

na dłuższy dystans takie coś jednak powoduje zamykanie i zabrudzenie czakr.

 

więcej relaksu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ktoś założył taki temat, ja mam uczucie ciepła czy wręcz gorąca ale pochodzące głownie z odcinka ciała od szyi w dół do końca brzucha skoncentrowane gdzieś tak w mostku. Najczęsciej zdarza mi się to wieczorem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ktoś założył taki temat, ja mam uczucie ciepła czy wręcz gorąca ale pochodzące głownie z odcinka ciała od szyi w dół do końca brzucha skoncentrowane gdzieś tak w mostku. Najczęsciej zdarza mi się to wieczorem...

 

zagadkowa nierównowaga energetyczna.

to może być wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Taa..piszecie o szyi..brzuchu.A co powiecie o dłoniach i ich wewnetrznej stronie,czasem ciepło obejmuje część nawet nadgarstka,zauważam to w czasie różnych dni i pory tu nie są ważne ,czasem odczuwam nawet jakby parzyły..ale juz sie przyzwyczaiłam troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ na dłoniach ,łokciach,kolanach ,stopach itd. są rozmieszczone mniejsze centra energetyczne (czakry) i jest ich wiele rozsianych po całym ciele ,ponieważ 7 głównych centr energetycznych (czakr ) które są większe i umieszczone są wzdłuż od podstawy kręgosłupa po czubek głowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

Myślę że to związane jest z oczyszczaniem. Od 2 sierpnia nieśmiało weszłam w Jogę kundalini. Czakrami interesuje się od dawna. I właśnie od pierwszej prostej praktyki czuje takie ciepło wzdłuż całego kręgosłupa i niesamowity spokój przy tym. Dziś zrobiłam kolejną krije - wybieram je intuicyjnie i czuje jak mój kark, szyja, ramiona, tył głowy pulsują dosłownie takim ciepłem. Niesamowite to jest. Oczywiście nie trwa to ciepło wiecznie, ale mija i się pojawia - jak piszecie powyżej. Energie ciepła mogą gromadzić się w rękach także - stres czasem włazi przecież w nogi, ręce - a to też jest energia, tyle że niekorzystna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...