Skocz do zawartości

sen o trzech lwach


koteczek29aw

Rekomendowane odpowiedzi

mialam sen o trzech lwach.hmm byly ze tak powiem za plotem u sąsiada niedaleko mojego domu.w rzeczywistosci wyglada to tak ze jest moj dom, dom sąsiada i dom mojego wujka.we snie szlam droga i nagle zobaczylam te lwy.byly piękne z grzywami i siedzialy sobie za płotem mojego sąsiada i patrzyly w moja strone poruszajac nieznacznie ogonami.gdy przechodzilam ktos-nie pamietam ze snu kto to byl ale byla to kobieta-mowil zebym sie nie bala.w koncu jakos doszlam do domu wujka, ktory tez twierdzil ze one mi nic nie zrobia.ja jednak sie balam.potem znalazlam sie kolo mojego domu,gdzie mamy wjazd dla samochodu i byl tam rodzaj płotu-własciwie fragmentu ogrodzenia,siatki co takiego.i znowu zobaczylam lwa, ktory zamienil sie w czlowieka o ciemnej karnacji i czarnych włosach, ubrany był w czarna kurtke i czarne spodnie.owa kobieta, o ktorej pisalam poprzednio-w dalszym ciagu nie wiem kto to byl, doradzila mi zebym tego lwa-czlowieka zaczela karmic chlebem.nie wiem skad mialam w reku chleb ale zaczelam go odlamywac i rzucac kawalki.i tak sie ten sen skonczyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

koteczek29aw

Czasami zwierzęta we śnie mogą reprezentować jakies charakterystyczne cechy spotykane u ludzi - dostojność, odwaga, respekt... może znasz kogos takiego (szef, nauczyciel), kogoś, komu lepiej dostarczać powodów do zadowolenia z Twojej inicjatywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...