Skocz do zawartości

Ćwiczenie dot. bliskiej przyszłości


Namanira

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że chętnie tu ćwiczycie to może Wam dołożę pracy :P

Wyniki będą niedługo, więc i weryfikacja się pojawi.

 

Właśnie uczę się do egzaminu, tzn staram się.

 

1. Jakiej dziedziny dotyczy egzamin?

 

2. Jak poradzę sobie z materiałem? (chodzi mi o to czy zdążę całość czy znowu będę liczyć na "wygraną w lotto" hehe; na jakim poziomie opanuję to co przerobię)

 

3. Jakie będą wyniki? (zaliczę czy nie, ale możecie się szarpnąć na konkretną ocenę hehe)

 

Jak widać czas mnie goni, więc i tak raczej wróżby nie wpłyną na moje działanie, wyboru nie mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauka z rodziny filozofii, dziennikarstwo ?

Całości to chyba nie zdążysz, ale pojęcie mieć będziesz.

Wynik - 3 Kielichy - mówi samo za siebie. :-)

Powodzenia i ucz sie ucz, bo to ja karty ciągnęłam :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, co do dziedziny to nie to, choć filozofię na upartego możnaby pod to podciągnąć (ale nie "standardowym kojarzeniem", później mogę wyjaśnić dlaczego karty mogły się w tę stronę kierować) ;)

 

Reszta się okaże dopiero :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie to, ale lekarza, szczególnie psychologa szczerze mówiąc się spodziewałam. Ale tu jak poprzednio - wyjaśnienia potem, nie będę psuć zabawy :_muza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? Nie mam pojęcia :P

 

Zasadniczo nie zajmuję się tarotem, ale znalazłam to:

 

KOCHANKOWIE - karta odwrócona. Związałeś(aś) się z kimś lub czymś kto/co nie szanuje cię, lekceważy cię lub sprawia ci sporo kłopotów. Może to dotyczyć partnera życiowego, organizacji lub wspólnego interesu. Kontynuowanie tego związku przynosi ci złą reputację. Karta, może wskazywać na bliskie rozstanie lub zerwanie przyjaźni, miłości lub związku.

'

To by pasowało idąc tropem nasuwających się skojarzeń z psychologią :szok: Nie traktowałabym jednak tego jako wskazówki, bo może wywieźć na manowce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakiej dziedziny dotyczy egzamin

7 mieczy-moze to politologia,dziennikarstwo-jakaś dziedzina gdzie trzeba udawadniać swoje racje,poprzeć je dowodami...

 

2. Jak poradzę sobie z materiałem? (chodzi mi o to czy zdążę całość czy znowu będę liczyć na "wygraną w lotto" hehe; na jakim poziomie opanuję to co przerobię)

królowa denarów-myslę ze poradzisz sobie i systematycznie bedziesz sie uczyc do tego egzaminu

 

3. Jakie będą wyniki? (zaliczę czy nie, ale możecie się szarpnąć na konkretną ocenę hehe)

4 denarów-no chyba 4:mruga_na:

Edytowane przez dezire3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc małe wyjaśnienie: na egzamin nie idę (to zerówka) zatem wyniki na bank w styczniu, ale raczej na początku.

 

Co do dziedziny. To nie dziennikarstwo i politologia. Potrzeba udowodnienia jest ale z innej przyczyny, wiele teorii na jakiej się dziedzina opiera, można za przeproszeniem o kant wiadomo czego roztrzaskać. Wiele rzeczy się tam dzieje nie do końca wiadomo dlaczego. Stąd jak pisałam może się pojawić psychologia etc bo powoli w tym kierunku to idzie. Jak mawiał wykładowca, lepiej niż specjaliści sprawdzą się wariaci, psychiatrzy i wróżbici :figielek:

 

Co do systematycznej nauki zobaczymy, taki mam plan heh

 

Jeśli chodzi o stan "obecny" jestem niemal pewna, że bym zaliczyła ale raczej nie na 5 a taki cel sobie zakładam. Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ucz się ucz bo mi wynik wypadł 2 Kielichy :_jezyk: Mam nadzieję że nie 2

 

Dziedzina: 8 Kielichów Sąd

Poszukiwanie nowego (odejście od starego) Wywrócenie wszystkiego do góry nogami. Może jakaś filozofia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie filozofia :) Dziedzina ta na pierwszy rzut oka leży daleko od wskazanych przez Was kierunków, ale jak pisałam powoli nieśmiało kieruje się ją w stronę stosowania psychologii, podejścia od tej strony (akurat dot. to zagadnień ta których się skupialiśmy) - o tym często wspominał wykładowca. Stąd w kartach może się to pojawiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama (marketing), na karcie Sąd Anioł z trąbą i ludzie wyłaniający się z wody jako "świeże" pomysły :)

 

8 Kielichów to ponoć jakieś artystyczno-twórcze zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc...przedmiot dotyczy rynków finansowych ze skupieniem się na giełdzie i instrumentach, które po troszę przypominają zakłady hazardowe, bankach. Dużo tam mądrej teorii i wzorów, ale patrz: ostatni szumnie wskazywany kryzys obnażył jak są mierne. Zdecydowanie potrzeba tam nowych pomysłów i świeżego spojrzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałabym, że fajny ale na szczęście to nie mój kierunek tzn ten przedmiot nie należy do moich kierunkowych, a "śmieciowych" jak to nazywamy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To próbuj szczęścia na giełdzie :mrgreen: Podobno wykazano, że w dłuższym okresie czasu takie granie na chybił trafił przynosi większe zyski niż gdy bierze się pod uwagę prognozy, wskaźniki i całe to bla bla. Karty mogą Ci pomóc :_kotek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty, ja jestem Humanistka do potęgi, liczy i numerki to dla mnie czarna magia :jezyk:

 

On pisze jakieś plany, projekty, przewiduje .... czy coś, ma śmieszną nazwę ten "zawód"

 

Skojarzyło mi się, że to coś w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrób sobie eksperyment giełdowo-karciany? :) Są chyba takie stronki, gdzie można grać na giełdzie na niby, tzn wszystko normalnie tylko pieniądze wirtualne. Przy decyzjach podpieraj się kartami i zobacz co wyjdzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...