Skocz do zawartości

czy mam dar??


CandyMax

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim!

Jestem tu nowa, ale sądzę, że możecie mi pomóc.

Otóż, od dziecka byłam inna, nie lubiłam bawić się z innymi dziećmi,

zawsze bawiłam się sama bądź z moimi wymyślonymi przyjaciółmi i często

miałam "widzenia", to znaczy, gdy byłam mała często widziałam Matkę Boską,

która schodziła do mnie i wyciągała do mnie rękę. Także często jej opowiadałam o moim poprzednim wcieleniu. Mama zawszę się tego bała,

bo sądziła, że pewnie nie długo umrę, ale po jakimś czasie ona znikła. Jednak ze mną zaczęły się dziać inne rzeczy. Poruszały się nie które przedmioty w moim domu i w nocy jakieś postaci przychodziły i mówiły do mnie. Także miałam dziwne sny. Gdy byłam mała moja mama rozwiodła się z moim tatą, a mi go tak bardzo brakowało, jednak nie mogłam się z nim spotkać ani skontaktować telefonicznie, bo się rozpłynął i nikt nie wiedział gdzie on jest. Gdy podrosłam i dałam już sobie z tym spokój, bo wiedziałam, że on już nie wróci zaczęły mnie nękać sny. I to nie byle jakie, bo ciągle śniło mi się, że na moich oczach umiera mój tata, takie sny miałam przez kilka lat, aż w końcu (po 10 lat niepewności) policja oznajmiła mi, że mój tata 10 lat temu umarł.

Czy to przypadek, że mimo młodego wieku i dystansu między nami wiedziałam co z nim się stało??? Ale to nie tylko to mnie męczy. Otóż bez użycia słów, tylko dzięki memu skupieniu, wiem co ludzie chcą powiedzieć, bądź dokąd idą.

A np. na wakacjach w tym roku, miałam dziwne zdarzenie: byłam na koloniach z koleżankami i po kilku minutach nudy i ciszy, usłyszałyśmy huk, było to zbite lustro, które z łazienki wyleciało aż na korytarz. Od razu wpadłyśmy w panikę, bo drzwi od łazienki były przymknięte, wiec ktoś musiał to lustro wyrzucić. Tylko kto? Moja koleżanka wzięła aparat z fleszem i zrobiła kilka zdjęć, i na kilku wyszła nam pewna zamglona postać, duch. Więc ja wzięłam trzy największe kawałki lustra i za pomocą mojego umysłu chciałam się dowiedzieć co jest grane. I w jednym zobaczyłam kamienicę i jakiegoś mężczyznę. Dziewczyny były całe w strachu i wszystkie pobiegłyśmy na balkon, gdy wróciłyśmy koło mojej koleżanki łóżka był rozsypany piasek z moim imieniem, przestraszyłam się, ale wiedziałam, że muszę zrobić coś z tym. Więc dwie moje koleżanki poszły do recepcji spytać co tu kiedyś było, a ja w tym czasie ustaliłam, że jest to duch młodego chłopca, który się powiesił, bo jego ojciec go gwałcił. A że po śmierci chłopca ojciec nie chciał by ta sytuacja wyszła na jaw podpalił kamienicę. Po chwili moje koleżanki przyszły i powiedziały mi, że miałam rację bo tu stała kiedyś kamienica, ale spłonęła w niewyjaśnionych okolicznościach. A gdy im opowiedziałam o moim "widzeniu" wpadły w panikę, a duch odszedł dopiero, gdy opowiedziałyśmy o całym zdarzeniu naszej kolonii. Mam więcej takich przypadków, jednak nie mówiłam nikomu o nich bo każdy zazwyczaj mnie bierze za głupią i wyśmiewa. Ale jednak chce je opisać tutaj, wiem, że moja notka jest długa, ale chce, żebyście mi powiedzieli co ze mną jest, czy mam jakiś dar i jaki? A więc także we wakacje wiem dokładnie która jest godzina bez patrzenia na zegarek czy na inne źródło. Także gdy usiadłam w okręgu z koleżankami i kazałam im pomyśleć o czymś, wiedziałam i widziałam dokładnie to co jedna z moich koleżanek pomyślała. Także gdy z nimi siedziałam na ławce przed blokiem i wpatrzyłam się w okno oznajmiłam im, że zaraz wyjrzy z otwartego okna mężczyzna, i wyszedł, ale dziewczyny powiedziały, że to tylko przypadek, ale powiedziałam, że zaraz podejdzie do niego kobieta i podeszła. Inną rzeczą jest to: ogólnie jestem ochrzczona i jestem chrześcijanką, ale mam wątpliwości co do istnienia Boga, ten temat mnie nurtował długo, aż w końcu miałam sen. Śniło mi się spotkanie z Bogiem, który powiedział mi tylko jedne zdanie: Wierz we mnie, bo istnieję. Mam jeszcze sporo rzeczy do opowiedzenia, ale nie będę już was zamęczać i proszę tylko abyście mi powiedzieli co ze mną jest, czy mam jakiś dar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałaś dar jasnowidzenia :)

ja rownież wątpie w istnienie Boga, przynajmniej tego, który jest czczonny przez wszystkich chrześcijan. Wierzę za to, że istnieje jakaś sila/energia, którą nazywam moim Wszechświatem :) bo ktoś musial kiedyś coś stworzyć, żeby to wszystko powstało co do tej pory zobaczyliśmy lub o tym wiemy :) nasza inteligencja też z nikąd się nie wzieła.

Jeżeli czasami gdy dotykasz jakiejś rzeczy i masz wizje związane z tym przedmiotem to nie ma wątpliwości, iż otrzymalaś jeden z ciekawszych darów od wszechświata ^^

ps. Ja kiedyś miałem bliskie spotkanie z Aniolem Światlości, podczas ktorego nie mogłem się ruszyć czułem jakby we mnie wchodził a kiedy odszedł poczulem ogromną euforię, bylem strasznie szczęśliwy :)

pozdrawiam Cieplutko.

Edytowane przez Asmic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź :) a powiedz mi jeszcze w jaki sposób mogłabym ulepszyć i powiększyć mój dar?? A co do kwestii Boga, ja również sądzę, że to jedynie kula wielkiej energii, a dowodami tego przecież są opowiadania ludzi, którzy przeżyli śmierć kliniczną i mówią, że widzieli nie Boga tylko energię, a najlepiej to opowiada o tym książka:

"Życie po Żuciu" Raymond A. Mody jak by ktoś był zainteresowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to możesz tylko Ty wiedzieć. Ale gdybym miał doradzić to po prostu takiego daru nie powinno się ulepszać ponieważ mogą nastąpić odwrotne skutki, powinnaś cieszyć się tym darem a on sam w sobie będzie coraz silniejszy :)

 

Ja kiedyś myślalem, że dostałem dar miłość, tzn kogokolwiek poznałem i rozmawialem z ta osoba o miłości ta osoba za jakiś czas była w szczęśliwym związku :) co mnie po prostu uszczesliwiało, ale od jakiegos czasu poczulem samotność niestety i sam potrzebuje anioła miłości hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz za to sprawdzić jak potężny dar dostalaś być może masz zdolność przewyższającą odpowiedzi samego tarota ^^

żeby to sprawdzić pomyśl o mnie i spróbuj mi odpowiedzieć na pytanie, co mi dolega? Bo od jakiegoś czasu mam straszny mętlik w głowie, nie mogę się skoncentrować i nie wiem jak to przezwyciężyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...