Skocz do zawartości

Ciąża...


paulaulala1991

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że sny dotyczące ex są nudne. Jednak to wydaje mi się nie typowe.

Niedawno rozstałam się z moim chłopakiem. Gdy z nim byłam śniło mi się, że zaszłam z nim w ciąże. Wiem, to nic nie zwykłego. Jednak parę dni temu mój tata opowiedział mi swój sen. Śniło mu się, że pilnował moje dzieci. Była ich 2. Chłopiec, który miał około 4 lat i młodsza od niego dziewczynka. Mój rodziciel stwierdzi, iż chłopiec był bardzo niegrzeczny. Sprawiał mu trudności. Dziewczynka nie robiła problemów, była grzeczna. Ale najciekawsze było to, że tata zauważył, że moje potomstwo było bardzo podobne do mojego byłego. Tata wiedział, że te dzieci powstały z naszego związku.

Moim snem się specjalnie nie przejmuję, bo to logiczne, że mogę rozmyślać o ex, w dodatku, że wtedy jeszcze nim nie był. Jednak to, że śniło się to mojemu tacie, to dziwna sprawa, zwłaszcza, że moje życie uczuciowe go specjalnie nie interesuje...

Bardzo proszę o interpretację tego snu. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Wiesz, myślę że pod postacią dzieci Twojemu tacie ukazał się jego stosunek do córki i "zięcia".. może go nie lubił albo chłopak przysporzył mu jakiś trosk, skoro we śnie chłopiec był niegrzeczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...