Skocz do zawartości

proszę o intepretację snu


Justa39

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mój dzisiejszy sen był okropny,

Śniłam, że do mojego domu przyszła koleżanka z pracy ( nie bliska), ja byłam w łazience i szykowałam odzież do wyprania. Ona koniecznie chciała skorzystać z ubikacji, coś jej przeszkadzało i zaczeła załatwiać się na podłogę (chodzi o stolec), w pewnym momencie w mojej łazience zrobiło sie nie przyjemnie, śmierdząco i obudziłam się.

 

 

Tak sobie pomyślałam, że jak kupa się śni i do tego kolezanka z pracy to moze w pracy jakies problemy bbędą, pierdoły, afery.

Co sądzicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie czujesz się w pracy w jakiś sposób zagrożona? Niekoniecznie przez koleżankę, która pojawiła się w śnie, ale w ogóle. Masz wrażenie, że ktoś próbuje Ci zaszkodzić albo dokłada ci pracy, przerzuca na Ciebie swoje obowiązki, wykorzystuje Cię?

 

Może też niekoniecznie dot. to jakiejś osoby ale np. nadmiaru obowiązków. W końcu praca we śnie (koleżanka) pojawia się u Ciebie w domu i brudzi...tak jakby życie zawodowe wpływało negatywnie na pozostałe sfery.

 

W ogóle czujesz się komfortowo w pracy czy z jakichkolwiek przyczyn coś jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrożona nie czuję sie, ale nadmiar obowiązków na mnie spada, jestem druga po kierowniczce i spora a właściwie znaczną cześć pracy wykonuję ja.

Komfortowo nie czuję sie , zbyt duży wyścig szczurów jest i oczy niestety muszę miec szeroko otwarte. Tym bardziej ze są osoby które nieraz chcą wmówić mi przysłowiowe dziecko w brzuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba wszystko jasne :)

 

Nie doszukiwałabym się nadchodzącej afery, sen jest raczej odzwierciedleniem stanu obecnego. Musisz zdecydowanie podładować akumulatory podczas nadchodzącej przerwy :oczko2_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, dzisiaj miałam sen i nie wiem co mógł oznaczać, dlatego proszę o interpretację

Odwiedzili mnie moi rodzice w moim domu mama która już jakiś czas nie żyje wraz z tatą zyjącym.

Siedzieliśmy tak w trójkę , tato przeglądał TV a ja z mamą rozmawiałam na lużne tematy dot.

rodziny. Obudziłam się dzisiaj taka wyciszona. SPrawdzałam już w senniku ale nie znalazłam połączenia

zmarłej matki i żyjącego ojca.

Prosze o interpretację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal poszukuję pomocy przy interpretacji snu,

znajoma powiedziała mi, że może oznaczac to, iż zmarła mama może informowac o tym, że coś z tatą będzie nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa39, nie słuchaj znajomej, Twojemu tacie nic nie grozi.

 

Co rozumiesz poprzez:

Obudziłam się dzisiaj taka wyciszona
?

 

Według mnie to po prostu senny powrót do ciepła domowego ogniska, sen mający na celu właśnie takie pozytywne podładowanie o jakim pisała Namanira.

Matka, niezależnie czy żyjąca czy też nie, nie przynosi tutaj złego posłannictwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...