Jump to content

Proszę o wytłumaczenie snu


fragles
 Share

Recommended Posts

Dziś miałem taki sen. Nie pamiętam dokładnie gdzie to miało miejce, tzn. na pewno działo się to w łazience, ale nie wiem czy w szkole czy w innym budynku. Ta łazienka mieściła się na wysokim piętrze. Działo się to za dnia. W pewnej chwili zobaczyłem tam samego siebie (jako drugą osobę). Złapłem jego -czyli siebie w trochę agresytwny sposób, otworzyłem okno w łazience i chciałem wyrzucić siebie przez okno, mówiąc mniej więcej takie coś "Dalej, chcesz wyskoczyć przez okno? chcesz? to masz!". On (ja) nie stawiał żadnego oporu, tak jakby chciał wyskoczyć, nic nie mówił. Wyrzuciłem go przez okno i patrzyłem się jak spada. Jak mówiłem było bardzo wysoko. Kiedy spadł, obraz był makabryczny. Tzn. oderwała mu się głowa, ale nie było krwi. Pomśłałem coś wówczas o tym ale nie wiem co, chyba, że - co ja zrobiłem, ale nie miałem też jakichś szczególnych odczuć co do tego co zrobiłem byłem raczej w dużym stopniu obojętny. Potem sen się skończył i dziwne było to, że nie obudziłem się od razu, ale widziałem ciemność przez ok 10 sek. i dopiero się obudziłem. W tym śnie nie było żadnych charakterystycznych symboli sennych.

Link to comment
Share on other sites

Nie trwasz teraz w jakimś zawieszeniu, stagnacji? Dla mnie wygląda to tak jakby targała Tobą wewnętrzna sprzeczność. Z jednej strony, rezygnacja, zniechęcenie do czegoś a z drugiej świadomość, że powinieneś działać. Wyrzuciłeś tego "zrezygnowanego" siebie za okno tak jak chciał i widok był masakryczny - może to odzwierciedlenie konsekwencji takiego postępowania? To znaczy, że jeśli będziesz dalej taki bierny to efektem będą nieprzyjemne skutki. Taki wewnętrzny motywator: "weź się do pracy/działania bo inaczej..." :)

Link to comment
Share on other sites

hmm...To możliwe, tylko nie wiem jakie działania mam podjąć. Tzn. ostatnio poznałem pewną prawdę i wiem, że powinienem o tym powiedzieć ludziom, ale się boję. Wiem, że jeżeli tego nie zrobię to konsekwencje mogą faktycznie być straszne, ale nie tylko dla mnie dla ludzi też. Ciagle myślę czy to zrobić. Czy to może tak wyglądać? To bardzo ważne!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...