Skocz do zawartości

Sen po wykonaniu skryptu runicznego.


sabrinap

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,bardzo prosze o interpretacje mojego przedwczorajszego snu.

Moze zaczne od tego ,ze wykonalam skrypt runiczny kenaz-gebo-kenaz na drewienku i spalam na nim pod poduszka.Przez cala noc snil mi sie sen i mimo iz pare razy sie przebudzilam to gdy zasypialam snil mi sie dalej.We snie towarzyszylo mi dziwne uczucie niepokoju.

Wiec moze po kolei.Bylam u moich przyjaciol za granica ,u nich w domu napieta atmsfera byli chyba pokluceni,a ja w tym wszystkim w ciazy,wody mi odeszly,widzialam to i czulam a zaznaczam ze nie byl to jeszcze niby termin porodu,nawet nie wiem z kim bylam w ciazy.wyszlam od moich przyjaciol (kiedy od nich wychdzilam,to widzialam jak kolega zazywa narkotyki)do ich szwagierki, po drodze gdy szlam zobaczylam 2 pit bulle (ktorych zawsze bardzo sie booje)i one szly za mna,wiec sie przestraszylam i weszlam do jakis ludzi,siedzialam i rozmawialam z nimi tak dlugo ze w koncu nie zaszlam tam gdzie mialam isc.I ciagle ta mysl ze odeszly mi wody,ze musze rodzic, a zdawalam sobie sprawe z tego ze plod byl martwy.Co ciekawe w ktoryms momencie obudzilam sie i moja kotka lezala mi na brzuchu,gdzie nigdy tego nie robi,bo jak juz to spi u mnie w nogach.

Mam nadzieje ze w miare jasno opisalam moj sen,bardzo prosze o interpretacje.Z gory wielkie dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz,skrypt na konkretna osobe,ale najwidoczniej nie jestesmy dla siebie po prostu.A chcialam zebysmy do siebie wrucili,zrozumialam poprzez ten sen ze jednak nie jest to dobry pomysl,i zaprzestalam tej checi,mimo iz jest mi z tym ciezko.

Ale i tak bardzo mnie zastanawia ten sen.Sosnowiczanin,dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...