Skocz do zawartości

sen juz 2 raz


jojo

Rekomendowane odpowiedzi

śnił mi się sen 2 raz trochę inny od 1 ale prawie taki sam

 

Stoję sobie w bramie na ulicy jakaś 22-23H było już ciemno

no stoję z mamą w tej bramie i podchodzi do mnie policja

albo to strasz miejska była i mówi do mnie żebym poszedł na słówko z nimi zostawiłem mamę w bramie oni coś tam do mnie gadali i potem wróciłem do mamy Policja czy to strasz miejska potem z mamo chciała pogadać poszli dalej w tą bramę ale stały w niej drzwi na środku i weszli do nich .

mnie na ulicy zaczepili jakieś ziomki nie wiem. potem po jakimś czasie poszedłem zobaczyć co z mamą. Wszedłem do tych drzwi a tam ciemno nikogo nie ma wyszedłem przez okno i patrze tam dalej inny budynek z ogrodzeniem z 2 metry wiedziałem ze matkę mi porwali wbiegłem do tego budynku i w pokoju było zapalone światło wszedłem do nie go a tam była curka porywacza ... i ja się pytam jej gdzie moja mama ona wstała z łuszka wyjrzałem przez okno i mówi widzisz ten daleki punkt tam jest twoja mama ja miałem pistolet nie wiem skąd i strzeliłem jej w głowę i przeskoczyłem przez te okno i zacząłem biec było zimno a ja biegłem kilka kilometrów w głąb tego śniegu. śnieg nie był biały bo było ciemno i był taki jakiś brudny

biegłem biegłem i zobaczyłem ziomka jak by kibic coś takiego stał za boiskiem i chciał złapać piłkę ... zagadałem z nim po kilku sekundach piłka leciała i uderzyła w jego samochód drzwi odpadły ja wsiadłem do samochodu i pojechałem dalej szukać mamy potem znalazłem się jakoś w tym pokoju co zginęła ta dziewczynka ale to było w moim domu tylko ten sam pokój .. i wujek stał na końcu rogu okna a ja mówię ze nie żyje się patrze na tą dziewczynkę ona otwarte oczy i on mówi ze nie i mówi żebym się schował a ja mówię czemu on mówi żebym się schował a w oknie chilikopter ratunkowy świeci mi w twarz a ja już nie uciekałem tylko pomachałem im i potem pokazałem im żeby zrobili kułko od innej strony domu.. a oni polecieli i ja wychodziłem z pokoju. i się obudziłem ..

 

 

Co to może znaczyć

w poprzednim śnie zostawiłem ta mało i nie wruciłem już do niej

ani nie wiedziałem za kim gonie /;/

Proszę pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jesteś przypadkiem w wieku tzw. dojrzewania?

 

Jest to czas przejściowy, kiedy rozwijasz skrzydła odpowiedzialności za siebie, samodzielności. Uciekasz spod matczynego klosza (porwanie mamy) i ta swoboda jest czymś nowym, w czym niekoniecznie potrafisz się już odnaleźć, nie czujesz się pewnie (chaos we śnie, impulsywne nieprzemyślane działania jak np. zabicie córki porywacza). Teraz ty podejmujesz za decyzje, ale i ponosisz za nie odpowiedzialność, konsekwencje. Inni Cię już nie wyręczą, co najwyżej mogą wesprzeć (jak wujek, który mówi, żebyś się schował).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty no jest w tym coś mam 16 lat

i może muszę jakoś sobie poradzić w życiu ale nie chce już żeby mi ten sen się śnił więcej.

 

 

Dzięki .!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...