Jump to content

Bardzo proszę :)

Corny20
 Share

Recommended Posts

Witam,

chciałabym się dowiedzieć, co numerologia mówi o moim związku.

Ja - 09.03.1990

On - 21.06.1987

Jesteśmy ze sobą już pięć lat.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Ty - 4

On - 7

Obie te liczby dotyczą materii — 4 jako ograniczenie przez materię, 7 jako uwolnienie od materii. Stąd związek ten jest szczególnie silny i znaczący. Macie szansę zrealizować wielkie przedsięwzięcia, także w dziedzinie nauki, filozofii, sztuki. „Siódemka" będzie zapewne inspiratorem, „czwórka" — skutecznym realizatorem.

Nie ma relacji karmicznej ;)

A jeśli nie ma relacji karmicznej to dobrze, czy źle? :) Może to głupie pytanie, ale nie do końca wiem, o co chodzi :)

W każdym razie tak - jeśli ktoś miałby podsunąć pomysł, to on, zdecydowanie xD

Znowu zacytuję, bo znowu nie chce mi się pisać :P

Relacja karmiczna jest wtedy, gdy dane osoby miały ze sobą styczność w przeszłych wcieleniach, ale niekoniecznie były w związku, a pomimo to ich relacja była silna(np. z powodu jednej ze stron) i kontakt ich został nagle przerwany, a któraś ze stron tego nie chciała i nie mogła się z tym pogodzić. Ludzie spotykają się ponownie, po wiekach, aby np. coś odrobić i rozstać się ''na wieki'', tj. na dobre. Uwolnić się z karmy, przebaczyć sobie i pozwolić odejść.

To "na wieki" to względem następnym wcieleń a nie że musicie się rozstać...

No to teraz wszystko jest dla mnie jasne :)

A skoro jesteśmy przy poprzednich wcieleniach, wiesz może jak można dojść do tego? Znaczy się jak poznać swoje poprzednie wcielenia? Bo mnie to bardzo interesuję a jestem totalnym laikiem w tej kwestii :)

No to teraz wszystko jest dla mnie jasne :)

A skoro jesteśmy przy poprzednich wcieleniach, wiesz może jak można dojść do tego? Znaczy się jak poznać swoje poprzednie wcielenia? Bo mnie to bardzo interesuję a jestem totalnym laikiem w tej kwestii :)

Hipnoza regresyjna. No i tarot, choć to mniej dosłowne że tak powiem... :lol: