Skocz do zawartości

Bardzo proszę :)


Corny20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałabym się dowiedzieć, co numerologia mówi o moim związku.

 

Ja - 09.03.1990

On - 21.06.1987

 

Jesteśmy ze sobą już pięć lat.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty - 4

On - 7

 

Obie te liczby dotyczą materii — 4 jako ograniczenie przez materię, 7 jako uwolnienie od materii. Stąd związek ten jest szczególnie silny i znaczący. Macie szansę zrealizować wielkie przedsięwzięcia, także w dziedzinie nauki, filozofii, sztuki. „Siódemka" będzie zapewne inspiratorem, „czwórka" — skutecznym realizatorem.

 

Nie ma relacji karmicznej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli nie ma relacji karmicznej to dobrze, czy źle? :) Może to głupie pytanie, ale nie do końca wiem, o co chodzi :)

 

W każdym razie tak - jeśli ktoś miałby podsunąć pomysł, to on, zdecydowanie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zacytuję, bo znowu nie chce mi się pisać :P

 

 

Relacja karmiczna jest wtedy, gdy dane osoby miały ze sobą styczność w przeszłych wcieleniach, ale niekoniecznie były w związku, a pomimo to ich relacja była silna(np. z powodu jednej ze stron) i kontakt ich został nagle przerwany, a któraś ze stron tego nie chciała i nie mogła się z tym pogodzić. Ludzie spotykają się ponownie, po wiekach, aby np. coś odrobić i rozstać się ''na wieki'', tj. na dobre. Uwolnić się z karmy, przebaczyć sobie i pozwolić odejść.

 

To "na wieki" to względem następnym wcieleń a nie że musicie się rozstać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz wszystko jest dla mnie jasne :)

A skoro jesteśmy przy poprzednich wcieleniach, wiesz może jak można dojść do tego? Znaczy się jak poznać swoje poprzednie wcielenia? Bo mnie to bardzo interesuję a jestem totalnym laikiem w tej kwestii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz wszystko jest dla mnie jasne :)

A skoro jesteśmy przy poprzednich wcieleniach, wiesz może jak można dojść do tego? Znaczy się jak poznać swoje poprzednie wcielenia? Bo mnie to bardzo interesuję a jestem totalnym laikiem w tej kwestii :)

 

Hipnoza regresyjna. No i tarot, choć to mniej dosłowne że tak powiem... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...