Skocz do zawartości

mężczyzna,kręte schody,fartuchy, półmrok,dym, kobiety, papierosy


Lenasl

Rekomendowane odpowiedzi

Idę krętymi schodami w górę, jestem ubrana w bialy fartuch, odwracam się, za mną idzie mężczyzna, również w fartuchu. Wygląda jakbyśmy byli w pracy w szpitalu ale pomieszczenie wygląda bardziej jak strych, jest półmrok. Uśmiecham się,zatrzymuje, on podchodzi do mnie, przytulam się do Niego. Wiem kim jest ta osoba ale wygląda zupełnie inaczej. Dodam, że z tym mężczyzną nie wiąże mnie żadna więź, tylko luźna koleżeńska znajomość, mało o sobie wiemy, chociaż zawsze miałam do Niego słabość.

W końcu prosi bym poszła z nim schodami w dół, schodzimy jakby do piwnicy, która wygląda jak jakiś klub-pub. Przy stolikach siedzą młode kobiety, WSZYSTKIE palą papierosy i patrzą na mnie z dziwnyym wyrazem twarzy, może z wyrzutami, nienawiścią? jest bardzo dużo dymu, pospiesznie wychodzę z pomieszczenia bo bardzo przeszkadza mi dym.

Spotykając mężczyznę na schodach bardzo się ucieszyłam, towarzyszyło mu uczucie spokoju, radości, przyjaźni. Wchodząć do pomieszczenia z kobietami nie mogłam zrozumieć dlaczego mnie tam zaprowadził.

Dodam, że mam 25 lat, jestem mężatką w ciąży , uważam swoje życie za udane. Z tym mężczyzną widuję sie tylko przypadkiem bardzo rzadko. Skad ten sen i co moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...