Skocz do zawartości

budynek


fooly

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, nie wiem czy jest to odpowiednie miejsce na moj sen, ale warto sprobowac. Jakis czas temu snilo mi sie, ze pojechalam samochodem w dobrze znane mi miejsce. Pojechalam na lotnisko do aeroklubu. Gdy na miejscu wysiadlam z samochodu, na dworzu panowal polmrok, a budynek, ktory doskonale znam stal pusty, opuszczony. Bardzo mnie to przerazilo, wiec wsiadlam do samochodu i probowalam odjechac. Czulam sie tak jakby mnie ktos gonil. I chociaz potrafie jezdzic samochodem, nie bylam w stanie go uruchomic, a gdy juz mi sie to udalo, to z wielkim trudem prowadzilam, tak jakbym wszystko zapomniala. Caly czas towarzyszylo mi uczucie, ze cos zlego jest za mna, odkad odjechalam spod tamtego budynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

fooly

Przeniosłam Twój post, ponieważ nie ma związku z tematem "DOM".

Co do snu - jazda samochodem moze wskazywać na rozwój, napęd życiowy, w miarę szybkie i komfortowe realizowanie zamierzeń, tudzież srodek służący osiaganiu celu (wykorzystywane mozliwości. Natomiast areoklub (samoloty) kojarzą się z ambicjami, przyczym pusty budynek może swiadczyć o rozczarowaniu i bezcelowości jakiegoś zamierzenia - poczym, wyruszasz w dalszą drogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziekuje za obie interpretacje. Ostatnio duzo sie zmienia w moim zyciu i nie do konca radze sobie z tym. Jak widac ma to odzwierciedlenie w mojej podswiadomosci i stąd te sny. Jeszcze raz dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...