Skocz do zawartości

prosba o interpretacje


p.s.

Rekomendowane odpowiedzi

prosze o interpretacje mojego zwiazku, ja 01.06.1983, on 22.11.1982 jestesmy malzenstwem od 15.09.2001

z gory dziekuje:smile:

 

W tym związku spotykają się dwie osoby, z których każda na swój sposób jest żądna władzy. Królewska, słoneczna natura „jedynki" oczekuje raczej poklasku, sympatii, entuzjazmu, podczas gdy „ósemka" skłonna jest żądać rzeczywistego posłuszeństwa. Jeśli uda wam się sprawiedliwie rozdzielić role, wasz związek będzie pasjonujący. Razem jesteście niezwykle skuteczni, ambitni, pewni swoich sił i możliwości. „Ósemka" jest bardzo skoncentrowana na sprawach materialnych, wykorzystajcie więc waszą moc, by tworzyć prawdziwe wartości.

 

Wibracja daty Waszego malzenstwa pokrywa sie z Wasza suma drog zycia, jestescie zwiazkiem karmicznym. moja rada: musicie otworzyc sie na innych, poznac drugiego czlowieka i nauczyc sie kochac bezwarunkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o interpretacje mojego zwiazku, ja 01.06.1983, on 22.11.1982 jestesmy malzenstwem od 15.09.2001

z gory dziekuje:smile:

 

dwie stare dusze sie spodkały i odrabiają karme 9... heh innymi słowy to nie pierwsze wasze wcielenie obok siebie lub razem macie sie wiele nauczyć.... zwiazek zagrozony rozpadem jako alternatywa jest tu wybitna transformacja zwiazku po dopełnieniu karmy heh mocniejszy zdaje sie byc tu partner ale ty masz niesamowitą intuicie widac ze sporo doswiadczysz w zwiazku ale własnie te doświadczenia pomogą ci bardzo mocno sie rozwinąć... nauke masz wpisaną intensywna bardzo dobra dla zwiazku była by zagranica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh duzo prawdy jest w tym opisie. Bardzo dziekuje czarna 17. nasz zwiazek stal u schylku rozpadu, ale wyjechalismy i prawie 4 lata jestesmy za granica i szczerze przyznaje, ze w naszym zwiazku od tamtego momentu wiele sie zmienilo na dobre, lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...