Skocz do zawartości

Ćwiczenie od Domi nr.1


_Domi_

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mi się podobają te wasze ćwiczenia ,wiec jeśli mogę to dodam. Mam nadzieje że wszystko robię dobrze, bo ja cienka w tych tematach.

 

Co takiego ważnego wydarzyło się w moim życiu w grudniu? Chodzi i zmiany jakie zaszły.

 

Czy mam podać jakieś wskazówki ,czy to pytanie wystarczy ?

Odpowiedz dam jutro około 12:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie zmiany zaszly w grudniu u Dominiki

2 mieczy-wisielec-śmierć

czego dotyczyły

sąd bozy

po jakiej kłótni zamknieciu się kogoś i wycofaniu nastapił przełom i ten ktos prawdopodobnie z rodziny sie odezwał i odnowił kontakty...tak jakos mi sie nasunęło...no chyba nikt z rodziny nie umarl po jakiejs długiej chorobie bo to mi tez przyszło do glowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie zmiany zaszly w grudniu u Dominiki

2 mieczy-wisielec-śmierć

czego dotyczyły

sąd bozy

po jakiej kłótni zamknieciu się kogoś i wycofaniu nastapił przełom i ten ktos prawdopodobnie z rodziny sie odezwał i odnowił kontakty...tak jakos mi sie nasunęło...

 

Tu byłaś blisko, ale to inna sprawa była ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja trafilam jak kulą w płot...więc może ktoś na emeryture przeszedł po długoletniej pracy..może po jakims chorobowym...ewentualnie renta...brak mi pomysłów innych...cos kiepska jestem dzisiaj:_dobani:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to spróbije jaszcze raz

co sie zmieniło u Dominiki w grudniu w swerze zawodowej

4 kielichów-świat-rycerz buław

pewnie byłaś juz znudzona i przytłoczona starą pracą obowiazkami,moze nie bylo juz w tej pracy żadnych perspektyw rozwoju,nic juz ci nie dawała...otworzyły sie przed toba nowe perspektywy pojawiła się szansa na spełnienie marzeń...albo zmienilas prace na bardziej dynamiczną ktora daje ci wielę radosci i spelnienia...albo w starej pracy otrzymałas awans ,objełaś nowe stanowisko ...:mruga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dezire, wiesz ze ja nie mam wlasnych kart :P i ten awans to tak wykminilam z Twojego pierwszego rozkladu, a teraz z nowego Tobie wyszla jako jedna z mozliwosci awans :P

 

Szkoda, ze odpowiedz dopiero jutro, bo ciekawa jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agor-ia to co to bedzie jak karty bedziesz miała:wow_na:zakasujesz nas laików...a tak serio to tez jestem ciekawa odpowiedzi :mrgreen: bo juz dzisiaj sie nieco placze w zeznaniach:hahaha:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jawnie krytykowałaś kogoś lub coś w pracy, wyrażałaś swoje niezadowolenie. W konsekwencji doszło do konfliktu, nieprzyjemności. Ostatecznie okazało się, że miałaś rację zostałaś doceniona (pochwała, przeprosiny, awans) lub odeszłaś i masz teraz bardziej niezależne, samodzielne stanowisko (może własna działalność). Wydaje mi się, ze za zmianą stał ktoś z dużym doświadczeniem, ktoś kogo cenisz (to dzięki niemu wszystko się unormowało lub on Cię zainspirował).

Edytowane przez Namanira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dezire, ja to wyczytalam po obrazkach :lol:

Znam troche znaczenie kart, WA i niektorych MA, ale nie na tyle zeby z tej wiedzy jakos super wrozyc.

Nie zawstydzaj mnie, nawet w zartach, gdzie mi tam do Was O_O

 

Czekamy na odp :D

 

No, Namaniro u Ciebie pieniazki na ostaniej karcie... to moze jednak ten awans bedzie odpowiedzia? ;>

Edytowane przez Agor-ia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakich nas ...? ja taka ciapka jestem ale próbuje bo mnie to wciagnęło no i dzieki tym cwiczeniom mogę sprawdzić czy dobrze interpretuje karty...własciwie to te ćwiczenia dzieki olkacool sie zaczely za co jestem jej wdzieczna..no i pozostałym ktozy zadaja pytania i pozwalaja sie mi uczyc:serce::serce::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dezire, ja to wyczytalam po obrazkach :lol:

 

No, Namaniro u Ciebie pieniazki na ostaniej karcie... to moze jednak ten awans bedzie odpowiedzia? ;>

 

No tak też mi się skojarzyło (jeszcze ten w tyle klepie po ramieniu, jak zadowolony szef). W opisie znajdowały się jednak informacje o hobby, samodyscyplinie, byciu panem swojej pracy stąd uznałam, że może chodzić o własny biznes :) Ale opisy są po angielsku, więc mogłam coś pomieszać...:co_jest_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadeszła chwila prawdy :lol:

 

Zmieniłam prace i tu pewne info. a propos tego co pisałyście :

Pokazałam pazurki jednej kobiecie , powiedziałam jej w nerwach ze jeszcze trochę a będzie sobie sama musiała radzić-potem było rewelacyjnie między nami .Następnie umowa mi się kończyła i zaproponował mi pracodawca bym pracowała do końca roku na czarno nie dając gwarancji dalszej pracy po nowym roku i odeszłam z dnia na dzień – nie zgodziłam się na te warunki . Tego samego dnia znalazłam nową prace i można powiedzieć że od razu zaczęłam . Praca nowa daje mi większe możliwości i działania w większym zakresie . Stałe dochody i lepsze wynagrodzenie :)

Pracodawca bardzo miły , wzajemnie zrobiliśmy na sobie dobre wrażenie ;)

 

Opisałam to w ten sposób bo dziewczyny w każdej z waszych wypowiedzi było coś z prawdy .

pewnie byłaś juz znudzona i przytłoczona starą pracą obowiazkami,moze nie bylo juz w tej pracy żadnych perspektyw rozwoju,nic juz ci nie dawała...otworzyły sie przed toba nowe perspektywy pojawiła się szansa na spełnienie marzeń...albo zmienilas prace na bardziej dynamiczną ktora daje ci wielę radosci i spelnienia

:usmiech:

 

Chyba jawnie krytykowałaś kogoś lub coś w pracy, wyrażałaś swoje niezadowolenie. W konsekwencji doszło do konfliktu, nieprzyjemności. Ostatecznie okazało się, że miałaś rację zostałaś doceniona (pochwała, przeprosiny, awans) lub odeszłaś i masz teraz bardziej niezależne, samodzielne stanowisko (może własna działalność). Wydaje mi się, ze za zmianą stał ktoś z dużym doświadczeniem, ktoś kogo cenisz (to dzięki niemu wszystko się unormowało lub on Cię zainspirował).

Był konflikt ,zostałam doceniona ale to już mnie nie obchodziło ,odeszłam , a nowe stanowisko pracy w pewnym stopniu niezależne w okresie grudnia.

Czyli też :usmiech:

 

 

No, Namaniro u Ciebie pieniazki na ostaniej karcie... to moze jednak ten awans bedzie odpowiedzia? ;>

Pieniążki – nie awans lecz pewne i gwarantowane dochody . Ale ja i tak z kart nie umiem czytać ;)

 

No tak też mi się skojarzyło (jeszcze ten w tyle klepie po ramieniu, jak zadowolony szef). W opisie znajdowały się jednak informacje o hobby, samodyscyplinie, byciu panem swojej pracy stąd uznałam, że może chodzić o własny biznes :) Ale opisy są po angielsku, więc mogłam coś pomieszać...:co_jest_na:

Klepanie po ramieniu to może to zadowolenie między mną a nowym szefem , hobby i owszem ale muszę jeszcze poczekać aż szef zainwestuje w to coś :P

 

Mi też wypadł Sąd, a może pracę zmieniłaś, ewentualnie ten awans też może być...

Też ciekawa jestem :)

:usmiech:

 

 

 

Dziewczyny gratuluje :tancze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

ha, nie zdazylam :)

wyszlo mi IX monet, Wieza, Walet kijow i koniec - IX pucharow

do Wiezy - jako wydarzenia karty wyjasniajace:Swiat, Walet monet, Glupiec

 

zapytalam czy chodzi o uczucia:Walet mieczy -> nie

czy o prace: Walet pucharow (przed wrozeniem przeczytalam tylko pierwszy post)

zatem - praca

 

dalej:

IX monet skojarzylo mi sie z patrzeniem na siebie, swoje potrzeby, kierowanie sie swoimi wymaganiami

Wieza z zakonczeniem czegos (myslalam, ze to konsekwencje takiego punktu widzenia jak opisalam w IX monet)

wyjasnienie do Wiezy

Swiat: przesuniecie zainteresowan, wyjscie gdzies na zewnatrz

Walet monet - umowa

Glupiec - poczatek - czyli nowa praca

 

wracajac dalej do rozkladu Walet kijow - intensywne poszukiwania

efekt: IX pucharow - uwienczone duzym zadowleniem, sukcesem

 

ale pewna nie bylam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walet monet - umowa
Nie było umowy ,była tylko rozmowa poważna i na jakich warunkach będzie ona zawarta .Jest obiecana od lutego-marca, a czy się wywiąże szef z obietnicy to się okaże .To będzie ćwiczenie marcowe jak dotrwamy.:lol:

Cała reszta Bagheero:usmiech:

Edytowane przez _Domi_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...