Skocz do zawartości

dlaczego jestem zła? cwiczenie


mergajte

Rekomendowane odpowiedzi

Wisielec 8 Monet Diabeł

 

Jesteś zła na siebie, bo zamiast zadziałać to odsunęłaś się na bok i przez to coś zepsułaś, Diabeł Cię podkusił :jezyk:

 

Chyba już za późno na wróżby....... :mruga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm..... doszlaś do wniosku, że się zakochałaś? a nie bardzo chcesz lub raczej nie jesteś pewna jego uczuć....

tak mi wyszlo z kart.... lub raczej z mojej ich interpretacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisielec 8 Monet Diabeł

 

Jesteś zła na siebie, bo zamiast zadziałać to odsunęłaś się na bok i przez to coś zepsułaś, Diabeł Cię podkusił :jezyk:

 

Chyba już za późno na wróżby....... :mruga:

 

 

chcialas mialas gdzies wyjsc? nie udało sie zniewolona przez cos?kogos? uziemiona powiedziałabym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakiej sfery to dotyczy? Wisielec

Rodziny i/lub czegoś z przeszłości.

 

2. Jaka sytuacja do tego doprowadziła? Siła

Rozmowa z kobietą (stawiam na mamę). Może niekoniecznie rozmowa ale coś co usłyszałaś od niej. Kojarzy mi się zwodzenie.

 

3. No i w końcu co Cię zezłościło? Śmierć

Stawiam, że ktoś Ci coś obiecał i teraz to odwołał lub odwlekł. To zburzyło Twoje plany, z tego powodu musiałaś je zmienić (szukać innego rozwiązania) lub odłożyć w czasie.

 

EDIT: Tak mi jeszcze przyszło do głowy, że może nie tyle co ktoś Ci coś obiecał ale Tobie się tak wydawało, tzn źle zrozumiałaś tę osobę. Teraz się wyjaśniło.

Edytowane przez Namanira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to nie to....

odp jest dosc banalna...

jeden z domownikow mial goscia- znajomego ktorego wizyta przeciagnela sie do dzis

a ja nie zostalam o tym poinformowana ani zapytana o zgode czy cos w tym rodzaju:wnerw:

nie znosze takich niespodzianek we własnym domu:wnerw:

Edytowane przez mergajte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nieco nietrafnie sformuowane..

po przeczytaniu tematu wydaje mi się że lepsze sformułowanie byłoby takie.. "Dlaczego jestem zezłoszczona?" lub "Dlaczego się złoszczę?" bowiem w gruncie rzeczy nie jesteś "zła" :) prawda? :)

Pozdrawiam

(taka ot moja mała sugestia która może mieć wpływ na trafność odpowiedzi kart..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem, że po części też trafnie odpowiedziałam :8P:.

Może gdybym użyła słów że coś poszło nie po Twojej myśli :)

Edytowane przez _Domi_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...