Jump to content

szafa


blackcat
 Share

Recommended Posts

Może ktoś potrafi zinterpretować mój sen bo w znaczeniach snów nic podobnego nie znalazłam. Śniła mi się w połowie otwarta szafa z ubraniami. Część z moimi ubraniami była otwarta. W zamkniętej wiedziałam, że są rzeczy mojego przyjaciela. Oglądałam swoje ciuchy, a on był niezadowolony bo myślał, że jego (nie widział dokładnie bo leżał na tapczanie z boku i bardziej z tyłu tak jakby szafa stała w korytarzu, a łóżko w innym pomieszczeniu i w ogóle nie były to pomieszczenia występujące w rzeczywistości) Zdaje się, że myślał, że chcę jego t-shirt i wyciągnął jakiś z innej szafki, ale to nie był ten ( pomimo, że nie chciałam żadnej koszulki to wiedziałam, że to nie ta:_mysli:) W ogóle mam takie wrażenie, że najważniejsze dla mnie było żeby dotarło do niego,że nie grzebię w jego rzeczach

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

blackcat

Ta szafa moze odzwierciedlać Wasz stosunek do świata, przyczym część otwarta sugeuje Twoją otwartość na innych ludzi, natomiast przyjaciej jakby był Twoim przeciwieństwem (dodatkowo jest niezadowolony z ogladaniea ubrań - myslę, że jest dość skryty i nie lubi wyjawiać własnych tajemnic).

 

Napisałaś ważne zdanie: "żeby dotarło do niego,że nie grzebię w jego rzeczach" - zupełnie jakbys chciała aby zrozumiał, że nie masz zamiaru wtracać się w jego prywatne sprawy, pomimo, że jesteś dosć dobrze zorientowana w jego sytuacji (znajomość jego garderoby)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki winteer. Masz zupełną rację co do mojego nastawienia do jego spraw prywatnych. Kiedy przeczytałam Twoją interpretację doszłam do wniosku, że szafa bardziej symbolizuje nasze stosunki. To ja jestem bardziej otwarta. Jeśli chodzi ogólnie o innych ludzi to on jest bardziej kontaktowy. Ja swobodnie czuję się w towarzystwie dobrze znanych mi osób. Nie jestem typem gaduły :) i nie lubię gadać o bzdetach lub pogodzie tylko po to żeby o czymś pogadać ;)

Wszystko co napisałaś się zgadza tylko nie bardzo wiem jakie sen może mieć znaczenie. Ostatnio mamy gorszy okres, a ja wzięłam na przeczekanie i męczy mnie to.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Ma o tyle znaczenie, że pokazał Ci jakość Waszych wzajemnych relacji.. ale faktycznie - ja przyjęłam, że chodzi o stosunek na innych.. ale Twoja interpretacja jest jak najbardziej na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...