Jump to content

Tomb Raider


Guest User2
 Share

Recommended Posts

Śniła mi się Lara Croft. Byliśmy na bardzo wysokiej górze. O ile dobrze pamiętam bardzo zalesionej. Na samym jej szczycie był podest i drabina ciągnąca się w dół. Byłem Ja Lara i ktoś jeszcze mieliśmy iść na jakąś wyprawę a właściwie na niej już byliśmy i mieliśmy po drabinie na sam dół schodzić. Ustaliliśmy, że Ja i Lara schodzimy ostatni za grupą. Pomiędzy mną a Larą był romas i jak wszyscy by zeszli chcieliśmy jeszcze zrobić jeden numerek. Byliśmy kochankami. W pewnym momencie leżała na boku i zmysłowo się na mnie patrzała. Spojrzeliśmy sobie w oczy. Miała czarne oczy, jednakże jej oczy były bardzo seksowne dla mnie, przepiękne i takim jakimś pięknym blaskiem tchnęły. W pewnym momencie puściła do mnie oczko. Po chwili zabieraliśmy się do numerku. Jednak zaraz potem trochę się sceneria zmieniła. Był to drewniany dom i to duży, taki domek górski, cały czas na tej wysokiej górze. Jednakże do drabiny się wychodziło już z groty górskiej. Z drugiej strony było wielkie jezioro połączone z posadzką domku i nie przegrodzone. Okazało się wtedy, że Lara ma dziecko lecz nie ze mną i to około 10 - 15 lat. To ja w końcu postanowiłem, że z dzieciakiem przebędziemy drogę po wodzie i spotkamy się z resztą na miejscu przeznaczenia. Chyba mapę wyciągnąłem i przejrzałem. Z jakiegoś powodu przy grocie, wejściu zaczęła się z kimś walka. Ja się nie przejmowałem walką, lecz poszedłem po ponton, który potem nadmuchiwałem ustami. W pewnym momencie rozmawiałem z moim trenerem aikido, który uskarżał się z kimś na jakiegoś gościa. Po chwili zamilkli bo ten gościu przyszedł i w tej chwili sen się skończył.

 

Będę wdzięczny za pomoc w interpretacji snu. :)

Link to comment
Share on other sites

Tylko, że ten sen był po tym jak sobie ten orginał kupiłem/edycje kolekcjonerską. I wcale nie był wynikiem, że ciągle w tą grę grałem bo normalnie pograć nie mogę w tą grę a z drugiej strony też nie mam ciśnienia na granie w to.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

To może poprostu napisz z kim lub z czym kojarzy Ci się Lara?

Wg mnie tutaj chodzi o pewne cechy jakie odzwierciedla ta postać, cechy, które mogą Ci w jakiś sposób imponować, są dla Ciebie atrakcyjne

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiąc tak mi po głowie chodzi czy nie chodzi o moją obecną ukochaną.

No i jak tak się zastanowię to moja ukochana ma bardzo podobne spojrzenie do Lary. Robi takie szczególne spojrzenie. Takie namiętne, pociągające bardzo, często sobie wyobrażam jak tak do mnie robi. Strasznie mnie to pociąga. I czasami na zdjęciach, filmikach Lary jest coś takiego samego, podobnego. No i te oczy. Chociaż pewnych cech Lary Jej brakuje. Jej uda i tyłeczek też mi się podobają.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...